Przeczytaj w weekend

Terminator: Mroczne przeznaczenie - jakie otwarcie filmu w USA?

W sieci pojawiły się pierwsze prognozy dotyczące tego, ile zarobi w weekend otwarcia film Terminator: Mroczne przeznaczenie.

W sieci pojawiły się pierwsze prognozy dotyczące tego, ile zarobi w weekend otwarcia film Terminator: Mroczne przeznaczenie.

Już 1 listopada do kin w USA wejdzie film Terminator: Mroczne przeznaczenie kolejna część kultowej serii, która jednak w tym wypadku zignoruje wszystkie produkcje jakie powstały po widowisku Terminator 2: Dzień sądu. W sieci pojawiły się pierwsze prognozy dotyczące otwarcia w amerykańskim box office. Zapowiadają one umiarkowany start na poziomie 35-45 mln dolarów. Byłby to wynik lepszy od ostatniej odsłony cyklu, filmu Terminator Genisys, który na dzień dobry w Stanach Zjednoczonych zgromadził 27 mln dolarów. Jednak przy budżecie rzędu 160-200 mln dolarów produkcja może potrzebować sporego sukcesu na świecie, aby być opłacalną. Genisys dla przykładu 4/5 swojego finalnego wyniku zdobyło w kinach poza USA. 

Bohaterką filmu jest Grace, hybryda człowieka i maszyny, która zostaje wysłana w przeszłość, aby uratować tajemniczą dziewczynę Dani. Ta jest ścigana przez terminatora, Rev 9, który ma ją zgładzić. Aby ochronić Dani Grace sprzymierzy się ze znanymi  z poprzednich części cyklu T-800 oraz Sarah Connor. W obsadzie znajdują się Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes, Diego Boneta oraz gwiazdy cyklu, Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger. 

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV