TVN produkuje piloty seriali dla amerykańskiej telewizji

TVN to polska stacja telewizyjna, która coraz mocniej chce inwestować w seriale. Dowiedzieliśmy się, że wyprodukowali piloty na rynek amerykański.

TVN to polska stacja telewizyjna, która coraz mocniej chce inwestować w seriale. Dowiedzieliśmy się, że wyprodukowali piloty na rynek amerykański.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Tagi:  TVN 

TVN próbuje sił w Stanach Zjednoczonych. Podczas konferencji ramówkowej udało nam się ustalić, że polska telewizja wyprodukowała dwa piloty seriali na rynek amerykański. Jeden z nich został już skończony i wysłany do stacji. która zamówiła realizację odcinka. Nad drugim jeszcze trwają prace.

Nie wiemy, o czym opowiadają oba seriale, ale wiemy, że produkcje są tworzone w języku angielskim z aktorami anglojęzycznymi.

Jeśli uda się osiągnąć sukces i zamówiony zostanie sezon, TVN będzie produkować serial dla telewizji w USA. Przypomnijmy, że właścicielem TVN jest amerykańskie Discovery Communications, więc być może to oni chcą wykorzystać polską stację do wprowadzania nowych perspektyw na amerykański rynek.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV