Repertuar kin Nowość Program TV

UPFRONTY 2014: Nowe produkcje CBS! Aż 6 seriali dramatycznych i 2 komedie

Stacja CBS jako ostatnia odkryła karty i zamówiła łącznie aż osiem nowych seriali. Sześć z nich to produkcje dramatyczne. Do ramówki dostały się również dwie komedie.

Przed Upfrontami zagraniczne media nieoficjalnie donosiły, że stacja CBS zamówi tylko dwa seriale dramatyczne, bo na więcej zabraknie miejsca w ramówce. Wygląda jednak na to, że CBS znalazła sposób na emisję wszystkich zamówionych projektów. Są wśród nich m.in. spin-offy „NCIS” i „CSI”, a także Battle Creek, który otrzymał bezpośrednie zamówienie na sezon pół roku temu. Wśród seriali komediowych najciekawiej prezentuje się reboot The Odd Couple z Matthew Perrym w roli głównej.

Pełna lista nowości CBS poniżej.

  • Battle Creek – serial twórców Breaking BadVince’a Gilligana i Marka Johnsona, a także Davida Shore’a, twórcy Dr House. Fabuła opowiadać będzie o dwóch detektywach z zupełnie przeciwnych światów, którzy muszą współpracować razem w mieście Battle Creek w stanie Michigan. W rolach głównych: Dean Winters, Josh Duhamel i Kal Penn.
  • C.S.I.: Cyber – w roli głównej Patricia Arquette. Jest to spin-off oryginalnego „C.S.I.”, który opowiada o oddziale zajmującym się śledztwami związanymi z cyberprzestępczością.
  • {{Madam Secreatary}} – projekt Barbary Hall (Homeland) i Morgana Freemana. Fabuła opowiadać będzie o prywatnym i służbowym życiu amerykańskiej Sekretarz Stanu, w którą wcieli się Tea Leoni. Jako jeden z najważniejszych międzynarodowych dyplomatów, bohaterka musi pamiętać też o swojej rodzinie.
  • The McCarthys – komedia o wielkim klanie irlandzkich katolików mieszkających w Bostonie. Mają syna homoseksualistę, lecz nie jest to według nich jego największy grzech – bardziej ich niepokoi to, że nie chce spędzać z nimi czasu. W obsadzie Jack McGee, Joey McIntyre i Laurie Metcalf.
  • NCIS: New Orleans – spin-off Agentów NCIS. Opowiada o agentach NCIS pracujących w Nowym Orleanie i badających kryminalne sprawy na terenach Pensacoli, Mississippi i Luizjany. Główną rolę gra Scott Bakula.
  • The Odd Couple – serial komediowy opowiadający o dwóch zupełnie niepasujących do siebie współlokatorach: bałaganiarzu Oscarze Madisonie (Matthew Perry) i schludnym dziwiaku Felixie Ungerze (Thomas Lennon).
  • Scorpion – serial dramatyczny autorstwa Nicka Santory (Prison Break) oraz duetu Kurtzman-Orci. Fabuła opowiadać będzie o ekscentrycznym geniuszu imieniem Walter (Elyes Gabel) i jego międzynarodowej sieci supergeniuszów, którzy są ostatnią obroną przeciwko skomplikowanym zagrożeniem współczesnego świata. W obsadzie również Katherine McPhee i Robert Patrick.
  • Stalker – do niedawna funkcjonujący jako „niezatytułowany projekt Kevina Williamsona”. Thriller psychologiczny opowiadający o parze detektywów (w tych rolach Dylan McDermott i Maggie Q), którzy pracują w jednostce policyjnej zajmującej się oceną prawdopodobnych zagrożeń i incydentów.
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.