Przeczytaj w weekend

UPFRONTY 2014: Nowe produkcje CBS! Aż 6 seriali dramatycznych i 2 komedie

Stacja CBS jako ostatnia odkryła karty i zamówiła łącznie aż osiem nowych seriali. Sześć z nich to produkcje dramatyczne. Do ramówki dostały się również dwie komedie.

Stacja CBS jako ostatnia odkryła karty i zamówiła łącznie aż osiem nowych seriali. Sześć z nich to produkcje dramatyczne. Do ramówki dostały się również dwie komedie.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Przed Upfrontami zagraniczne media nieoficjalnie donosiły, że stacja CBS zamówi tylko dwa seriale dramatyczne, bo na więcej zabraknie miejsca w ramówce. Wygląda jednak na to, że CBS znalazła sposób na emisję wszystkich zamówionych projektów. Są wśród nich m.in. spin-offy "NCIS" i "CSI", a także Battle Creek, który otrzymał bezpośrednie zamówienie na sezon pół roku temu. Wśród seriali komediowych najciekawiej prezentuje się reboot The Odd Couple z Matthew Perrym w roli głównej.

Pełna lista nowości CBS poniżej.

  • Battle Creek - serial twórców Breaking Bad - Vince'a Gilligana i Marka Johnsona, a także Davida Shore'a, twórcy Dr House. Fabuła opowiadać będzie o dwóch detektywach z zupełnie przeciwnych światów, którzy muszą współpracować razem w mieście Battle Creek w stanie Michigan. W rolach głównych: Dean Winters, Josh Duhamel i Kal Penn.
  • C.S.I.: Cyber - w roli głównej Patricia Arquette. Jest to spin-off oryginalnego "C.S.I.", który opowiada o oddziale zajmującym się śledztwami związanymi z cyberprzestępczością.
  • {{Madam Secreatary}} - projekt Barbary Hall (Homeland) i Morgana Freemana. Fabuła opowiadać będzie o prywatnym i służbowym życiu amerykańskiej Sekretarz Stanu, w którą wcieli się Tea Leoni. Jako jeden z najważniejszych międzynarodowych dyplomatów, bohaterka musi pamiętać też o swojej rodzinie.
  • The McCarthys - komedia o wielkim klanie irlandzkich katolików mieszkających w Bostonie. Mają syna homoseksualistę, lecz nie jest to według nich jego największy grzech - bardziej ich niepokoi to, że nie chce spędzać z nimi czasu. W obsadzie Jack McGee, Joey McIntyre i Laurie Metcalf.
  • NCIS: New Orleans - spin-off Agentów NCIS. Opowiada o agentach NCIS pracujących w Nowym Orleanie i badających kryminalne sprawy na terenach Pensacoli, Mississippi i Luizjany. Główną rolę gra Scott Bakula.
  • The Odd Couple - serial komediowy opowiadający o dwóch zupełnie niepasujących do siebie współlokatorach: bałaganiarzu Oscarze Madisonie (Matthew Perry) i schludnym dziwiaku Felixie Ungerze (Thomas Lennon).
  • Scorpion - serial dramatyczny autorstwa Nicka Santory (Prison Break) oraz duetu Kurtzman-Orci. Fabuła opowiadać będzie o ekscentrycznym geniuszu imieniem Walter (Elyes Gabel) i jego międzynarodowej sieci supergeniuszów, którzy są ostatnią obroną przeciwko skomplikowanym zagrożeniem współczesnego świata. W obsadzie również Katherine McPhee i Robert Patrick.
  • Stalker - do niedawna funkcjonujący jako "niezatytułowany projekt Kevina Williamsona". Thriller psychologiczny opowiadający o parze detektywów (w tych rolach Dylan McDermott i Maggie Q), którzy pracują w jednostce policyjnej zajmującej się oceną prawdopodobnych zagrożeń i incydentów.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV