Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Jeszcze w tym roku Razer wypuści kolejny telefon dla graczy

Mogliśmy się tego spodziewać. Od dłuższego czasu spekulowało się na temat kolejnego gamingowego smartfona od Razera, a teraz jego istnienie potwierdził sam wiceprezes firmy. Wiemy, kiedy może zadebiutować.

Z jednej strony to dość nietypowe, że pierwszym gamingowym smartfonem nowej generacji był ten od Razera. Owszem, to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla graczy, jednak bardziej naturalnym innowatorem w tej branży byłoby np. Sony. Firma już w 2010 roku zaprezentowała światu model PlayStation Phone (jeszcze pod marką  Sony Ericsson), stworzenie jego duchowego następcy na pewno spotkałoby się z ciepłym przyjęciem. Marketingowcy Razera postanowili zaryzykować i wypromować nową kategorię smartfonów, której na próżno szukać wśród konkurencji. Jak się okazało, mariaż firmy z branżą mobilną zakończył się dość pomyślnie – korporacja planuje wypuścić następny telefon dla graczy.

Plotki o powstaniu Razer Phone’a 2 krążyły po sieci już od kilku miesięcy, ale do niedawna producent w żaden sposób się do nich nie odnosił. Dopiero podczas imprezy gamingowej ChinaJoy 2018 w Szanghaju wiceprezydent firmy, Chen Xiaoping, potwierdził te przypuszczenia, informując, że telefon zadebiutuje pod koniec roku.

-
-

Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, podobnie jak specyfikacji urządzenia, możemy jednak spodziewać się, że sprzęt zostanie wyposażony w najnowszy procesor od firmy Qualcomm, model Snapdragon 845. Nie można także wykluczyć, że projektanci sięgną po jeszcze nowszy układ – w grudniu ma zadebiutować Snapdragon 855. Gdyby Razer wybrał ten model, miały niezłą kartę przewagę nad konkurencyjnymi gamingowymi smartfonami.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż firma zdradzi nieco więcej szczegółów na temat urządzenia. Oraz na gry, które w pełni wykorzystają potencjał smartfonów dla graczy. Mobilne Fortnite i PUBG to zbyt mało, aby konsola Switch doczekała się godnej konkurencji.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Razer

 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Najlepiej zarabiające aktorki 2018 roku

Magazyn Forbes przygotował zestawienie najlepiej zarabiających aktorek tego roku, uwzględniając ich zarobki z minionych 12…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Wojna bez granic – wątek…

Bracia Russo wypowiedzieli się na temat wątku Thora w filmie Avengers: Wojna bez granic, sugerując,…

Piotr Piskozub
-

Bracia Russo znów trollują. Ujawnili poetycki…

Bracia Russo ponownie postanowili strollować fanów czekających na ujawnienie prawdziwego tytułu filmu Avengers 4.

Piotr Piskozub
-

Tom Hardy jest zmęczony aktorstwem. Rozważa…

W jednym z ostatnich wywiadów na temat filmu Venom wcielający się w tytułową postać Tom…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Ant-Man i Osa – dlaczego to…

Reżyser filmu Ant-Man i Osa, Peyton Reed, zabrał głos na temat sceny po napisach ze…

Wiktor Fisz
-

TOP 10: Najciekawsze role Roberta De…

Z okazji 75. urodzin (tak, to już tyle!) aktora przygotowaliśmy zestawienie najlepszych naszym zdaniem ról…

Co o tym sądzisz?