Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

Jeszcze w tym roku Razer wypuści kolejny telefon dla graczy

Mogliśmy się tego spodziewać. Od dłuższego czasu spekulowało się na temat kolejnego gamingowego smartfona od Razera, a teraz jego istnienie potwierdził sam wiceprezes firmy. Wiemy, kiedy może zadebiutować.

Z jednej strony to dość nietypowe, że pierwszym gamingowym smartfonem nowej generacji był ten od Razera. Owszem, to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla graczy, jednak bardziej naturalnym innowatorem w tej branży byłoby np. Sony. Firma już w 2010 roku zaprezentowała światu model PlayStation Phone (jeszcze pod marką  Sony Ericsson), stworzenie jego duchowego następcy na pewno spotkałoby się z ciepłym przyjęciem. Marketingowcy Razera postanowili zaryzykować i wypromować nową kategorię smartfonów, której na próżno szukać wśród konkurencji. Jak się okazało, mariaż firmy z branżą mobilną zakończył się dość pomyślnie – korporacja planuje wypuścić następny telefon dla graczy.

Plotki o powstaniu Razer Phone’a 2 krążyły po sieci już od kilku miesięcy, ale do niedawna producent w żaden sposób się do nich nie odnosił. Dopiero podczas imprezy gamingowej ChinaJoy 2018 w Szanghaju wiceprezydent firmy, Chen Xiaoping, potwierdził te przypuszczenia, informując, że telefon zadebiutuje pod koniec roku.

-
-

Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, podobnie jak specyfikacji urządzenia, możemy jednak spodziewać się, że sprzęt zostanie wyposażony w najnowszy procesor od firmy Qualcomm, model Snapdragon 845. Nie można także wykluczyć, że projektanci sięgną po jeszcze nowszy układ – w grudniu ma zadebiutować Snapdragon 855. Gdyby Razer wybrał ten model, miały niezłą kartę przewagę nad konkurencyjnymi gamingowymi smartfonami.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż firma zdradzi nieco więcej szczegółów na temat urządzenia. Oraz na gry, które w pełni wykorzystają potencjał smartfonów dla graczy. Mobilne Fortnite i PUBG to zbyt mało, aby konsola Switch doczekała się godnej konkurencji.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Razer

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Ant-Man – wielka frajda na planie…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z filmów Ant-Man i Ant-Man i Osa.

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 to koniec Kapitana Ameryki…

Chris Evans poruszył kilka wątków związanych z filmem Avengers 4, w tym ten, czy produkcja…

Piotr Piskozub
-

Tom Hiddleston na plakacie dorysował Lokiego.…

Ekranowy Loki z MCU, Tom Hiddleston, w humorystyczny sposób dorysował Lokiego na plakacie jednego z…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Titans: sezon 1, odcinek 1 –…

Za nami pierwszy odcinek Titans, nowego serialu superbohaterskiego opartego na komiksach DC. Wybija się on…

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
-

Hellboy – wyciekł zwiastun nowej wersji…

Hellboy powraca w kompletnie nowej adaptacji komiksów Mike'a Mignoli, która nie jest związana z poprzednimi…

Piotr Piskozub
-

Liga Sprawiedliwości – oto murale ze…

W sieci pojawiły się zdjęcia murali ze świątyni Amazonek z filmu Liga Sprawiedliwości - na…

Co o tym sądzisz?