Repertuar kin Nowość Program TV

Jeszcze w tym roku Razer wypuści kolejny telefon dla graczy

Mogliśmy się tego spodziewać. Od dłuższego czasu spekulowało się na temat kolejnego gamingowego smartfona od Razera, a teraz jego istnienie potwierdził sam wiceprezes firmy. Wiemy, kiedy może zadebiutować.

Z jednej strony to dość nietypowe, że pierwszym gamingowym smartfonem nowej generacji był ten od Razera. Owszem, to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla graczy, jednak bardziej naturalnym innowatorem w tej branży byłoby np. Sony. Firma już w 2010 roku zaprezentowała światu model PlayStation Phone (jeszcze pod marką  Sony Ericsson), stworzenie jego duchowego następcy na pewno spotkałoby się z ciepłym przyjęciem. Marketingowcy Razera postanowili zaryzykować i wypromować nową kategorię smartfonów, której na próżno szukać wśród konkurencji. Jak się okazało, mariaż firmy z branżą mobilną zakończył się dość pomyślnie – korporacja planuje wypuścić następny telefon dla graczy.

Plotki o powstaniu Razer Phone’a 2 krążyły po sieci już od kilku miesięcy, ale do niedawna producent w żaden sposób się do nich nie odnosił. Dopiero podczas imprezy gamingowej ChinaJoy 2018 w Szanghaju wiceprezydent firmy, Chen Xiaoping, potwierdził te przypuszczenia, informując, że telefon zadebiutuje pod koniec roku.

-
-

Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, podobnie jak specyfikacji urządzenia, możemy jednak spodziewać się, że sprzęt zostanie wyposażony w najnowszy procesor od firmy Qualcomm, model Snapdragon 845. Nie można także wykluczyć, że projektanci sięgną po jeszcze nowszy układ – w grudniu ma zadebiutować Snapdragon 855. Gdyby Razer wybrał ten model, miały niezłą kartę przewagę nad konkurencyjnymi gamingowymi smartfonami.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż firma zdradzi nieco więcej szczegółów na temat urządzenia. Oraz na gry, które w pełni wykorzystają potencjał smartfonów dla graczy. Mobilne Fortnite i PUBG to zbyt mało, aby konsola Switch doczekała się godnej konkurencji.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Razer

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Producenci Sin City 2 pozywają The…

W Hollywood kroi się kolejna sprawa sądowa. Producenci filmu Sin City: Damulka warta grzechu pozywają…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.