Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Jeszcze w tym roku Razer wypuści kolejny telefon dla graczy

Mogliśmy się tego spodziewać. Od dłuższego czasu spekulowało się na temat kolejnego gamingowego smartfona od Razera, a teraz jego istnienie potwierdził sam wiceprezes firmy. Wiemy, kiedy może zadebiutować.

Z jednej strony to dość nietypowe, że pierwszym gamingowym smartfonem nowej generacji był ten od Razera. Owszem, to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla graczy, jednak bardziej naturalnym innowatorem w tej branży byłoby np. Sony. Firma już w 2010 roku zaprezentowała światu model PlayStation Phone (jeszcze pod marką  Sony Ericsson), stworzenie jego duchowego następcy na pewno spotkałoby się z ciepłym przyjęciem. Marketingowcy Razera postanowili zaryzykować i wypromować nową kategorię smartfonów, której na próżno szukać wśród konkurencji. Jak się okazało, mariaż firmy z branżą mobilną zakończył się dość pomyślnie – korporacja planuje wypuścić następny telefon dla graczy.

Plotki o powstaniu Razer Phone’a 2 krążyły po sieci już od kilku miesięcy, ale do niedawna producent w żaden sposób się do nich nie odnosił. Dopiero podczas imprezy gamingowej ChinaJoy 2018 w Szanghaju wiceprezydent firmy, Chen Xiaoping, potwierdził te przypuszczenia, informując, że telefon zadebiutuje pod koniec roku.

-
-

Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, podobnie jak specyfikacji urządzenia, możemy jednak spodziewać się, że sprzęt zostanie wyposażony w najnowszy procesor od firmy Qualcomm, model Snapdragon 845. Nie można także wykluczyć, że projektanci sięgną po jeszcze nowszy układ – w grudniu ma zadebiutować Snapdragon 855. Gdyby Razer wybrał ten model, miały niezłą kartę przewagę nad konkurencyjnymi gamingowymi smartfonami.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż firma zdradzi nieco więcej szczegółów na temat urządzenia. Oraz na gry, które w pełni wykorzystają potencjał smartfonów dla graczy. Mobilne Fortnite i PUBG to zbyt mało, aby konsola Switch doczekała się godnej konkurencji.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Razer

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Godzilla 2: Król potworów – wielkie…

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzący film o wielkich potworach. Zobaczcie świetne plakaty, które właśnie…

Paweł Krzystyniak
-

MCU, Gwiezdne wojny… Dla polskiej cosplayerki…

Star Nacho to Polka o wielu twarzach. Cosplayerka wciela się w rozmaite postacie popkulturowe -…

Piotr Piskozub
-

Fani MCU pokochali tę galerię. Hulk…

W sieci pojawiła się nie lada gratka dla fanów MCU - galeria, w której Hulk…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 13 –…

Wikingowie powrócili z sezonem 5B. Jak początek był przyzwoity, tak kolejne odcinki ciągle rozczarowują. 13.…

Ocena recenzenta:
5
Norbert Zaskórski
-

Wiedźmin – Geralt jako kobieta. Fan…

W sieci pojawiła się grafika ukazująca słynnego łowcę potworów z powieści Andrzeja Sapkowskiego jako kobietę.

Michalina Reda
spoilery
-

Ostatni Jedi – Andy Serkis żałuje…

Andy Serkis, który w filmie Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi zagrał Snoke'a, wyjawił, że żałuje tego,…

Co o tym sądzisz?