Repertuar kin Nowość Program TV

Wampiry: Dziedzictwo i Czarodziejki otrzymają pełne sezony

Wampiry: Dziedzictwo i Czarodziejki dobrze sobie radzą na antenie The CW i stacja postanowiła oficjalnie zamówić ich pełne sezony.

Wampiry: Dziedzictwo i Czarodziejki to nowe seriale stacji The CW, które zadebiutowały wcześniej w tym roku. Pierwszy z seriali jest spin-offem The Originals i Pamiętników wampirów i skupia się na Hope, nastoletniej córce Klausa i Hayley. Drugi natomiast to reboot popularnej produkcji odcinkowej sprzed lat, który opowiada o trzech siostrach czarodziejkach.

Dziś potwierdzono, że obydwie produkcje otrzymują zamówienie na pełny sezon. Oznacza to, że pierwszy sezon Czarodziejek będzie liczył koniec końców 22 odcinki, zaś Wampiry: Dziedzictwo zamknie się w 16 epizodach. Stacja jest zadowolona z popularności seriali oraz wyników oglądalności, jakie osiągają.

-
-

Wraz z przedłużeniem Czarodziejek i serialu Wampiry: Dziedzictwo, przedłużono także All American. Nowy serial, który opowiada o wschodzącej gwieździe futbolu, będzie składał się łącznie z 16 epizodów w bieżącym sezonie.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.