Przeczytaj w weekend

Wataha - teaser 3. sezonu. Pierwsze sceny z nowych odcinków

Wataha powraca. HBO Polska opublikowało pierwszy teaser nadchodzącego 3. sezonu popularnego serialu.

Wataha powraca. HBO Polska opublikowało pierwszy teaser nadchodzącego 3. sezonu popularnego serialu.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  HBO GO 

Wataha powraca z 3. sezonem. Zdjęcia trwają od jakiegoś czasu, więc twórcy mieli już materiał do zmontowania pierwszego teasera. W obsadzie są Leszek Lichota, Aleksandra Poplawska, Andrzej Zielinski, Dagmara Bak, Maciej Mikolajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Piotr Zurawski, Borys Szyc i Evgenia Akhremenko.

Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek odpowiadają za scenariusz odcinków. Za kamerą stoją Olga Chajdas i Kasia Adamik.  Opis fabuły według HBO:

Na granicy nigdy nie jest spokojnie. W miejsce zlikwidowanej grupy przestępczej, pojawiają się nowi gracze. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie, Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady. Rebrow ponownie stanie przed trudnym wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

Premiera jesienią 2019 roku w HBO i HBO GO.

 

Źródło: HBO / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV