Weronika Mars - zdjęcia z 4. sezonu serialu

Weronika Mars po wielu latach przerwy powraca z 4. sezonem. Zobaczcie nowe zdjęcia z serialu.

Weronika Mars po wielu latach przerwy powraca z 4. sezonem. Zobaczcie nowe zdjęcia z serialu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Weronika Mars to serial, który debiutował na antenie stacji The CW w 2004 roku i doczekał się trzech sezonów. W tym roku produkcja powróci z 4. sezonem, którego akcja będzie rozgrywać się po wielu latach od zakończenia poprzednich serii. Gdy podczas studenckich ferii giną ludzie, niszcząc branżę turystyczną w Neptute, Weronika Mars zostaje zatrudniona do przeprowadzenia śledztwa. Rodzice jednej z ofiar chcą, aby odnalazła mordercę.

W ramach promocji, do sieci trafiły dziś nowe zdjęcia z serialu. Zobaczcie galerię:

W obsadzie są między innymi Kristen Bell, Jason Dohring, Enrico Colantoni, Keith Mars, Daran Norris, Dawnn Lewis, Izabela Vidovic, Clifton Collins Jr. i Patton Oswalt.

Weronika Mars - premiera w USA odbędzie się 26 lipca tego roku.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Michael Desmond/Hulu

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV