Wiedźmin - czy poznaliśmy datę premiery serialu? Holenderski Netflix zaliczył wpadkę

Na holenderskim profilu Netflixa na Facebooku zamieszczono post, który być może zdradza nam datę premiery serialowego Wiedźmina.

Na holenderskim profilu Netflixa na Facebooku zamieszczono post, który być może zdradza nam datę premiery serialowego Wiedźmina.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wiedźmin to serial Netflixa oparty o prozę Andrzeja Sapkowskiego, który jest niezwykle oczekiwaną produkcją przez fanów w Polsce. Dlatego też wszyscy niecierpliwie oczekują na oficjalne informacje dotyczące daty premiery, aby można było zaplanować wolny dzień i oddać się oglądaniu wszystkich ośmiu odcinków.

Po wcześniejszych fałszywych informacjach odnośnie premiery, pojawiła się kolejna poszlaka. Pochodzi ona z holenderskiego profilu Netflixa na Facebooku. Zamieszczono tam (usunięty już) wpis, gdzie odliczono liczbę nocy, które muszą upłynąć do premiery danej produkcji. Przy serialu Wiedźmin widniała liczba 97 nocy, co oznaczałoby światową premierę 17 grudnia. Miesiąc ten najczęściej przewijał się w plotkach dotyczących daty i wydaje się być to prawdopodobny scenariusz. Pamiętajmy jednak, że nie jest to oficjalne ogłoszenie i może to być jedynie wpadka osób zarządzających profilem platformy na Facebooku. Wpis jednak usunięto i nie pokuszono się o jego aktualizację, co może dawać nadzieje na to, że 17 grudnia rzeczywiście jest oficjalną datą premiery. Na konkrety przyjdzie nam jednak poczekać. 

Źródło: redanianintelligence.com/ zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV