Wiedźmin - nowe zdjęcia z 2. sezonu serialu. Czy to medaliony poległych wiedźminów?
Wiedźmin doczeka się 2. sezonu, który obecnie jest kręcony w Wielkiej Brytanii. Z okazji akcji Witchmas pokazano trzy nowe zdjęcia z produkcji.
materiały prasowe
Na portalach społecznościowych związanych z serialem Wiedźmin trwa akcja #Witchmas. Fanom dano możliwość wyboru niespodzianki, którą okazały się trzy nowe zdjęcia z serialu. Na jednym z nich widzimy prawdopodobnie medaliony poległych wiedźminów, które wiszą w Kaer Morhen. Taki obrót spraw sugeruje sam Paul Bullion, który w 2. sezonie wcieli się w zabójcę potworów, Lamberta.
Zdjęcie z mieczami być może także jest zrobione w Kaer Morhen, zaś trzecie zdjęcie pokazuje zapewne obóz elfów. Są to jednak tylko nasze spekulacje. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami:
To zapewne nie koniec niespodzianek. Akcja #Witchmas trwa dalej na Twitterze, gdzie fani mogą podejmować wybory dotyczące kolejnych atrakcji.
Zobacz także:
Premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin zapowiedziana jest na 2021 rok.
naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1967, kończy 58 lat
ur. 1957, kończy 68 lat
ur. 1967, kończy 58 lat
ur. 1989, kończy 36 lat
ur. 1986, kończy 39 lat
Lekkie TOP 10