Wyjątkowa skórka do Overwatch. Blizzard ujawnia część atrakcji z BlizzConu 2018

Posiadacze wirtualnego biletu otrzymają szereg cyfrowych dodatków do gier firmy Blizzard. Powraca również możliwość zakupu paczki z gadżetami.

Posiadacze wirtualnego biletu otrzymają szereg cyfrowych dodatków do gier firmy Blizzard. Powraca również możliwość zakupu paczki z gadżetami.

W dniach 2-3 listopada w Anaheim Convention Center odbędzie się kolejna edycja imprezy BlizzCon, w trakcie której z pewnością dowiemy się czegoś więcej na temat dalszych planów firmy Blizzard. Niewykluczone, że usłyszymy coś na temat czwartej odsłony serii Diablo, o której plotki w sieci pojawiają się już od dobrych kilku miesięcy.

Po raz kolejny przygotowano również możliwość zakupu wirtualnego biletu na imprezę, który pozwoli na oglądanie transmisji dzięki odpowiedniej aplikacji. Nie zabraknie też bonusów do gier firmy Blizzard - póki co ujawniono jedynie ten do Overwatch. Będzie to wyjątkowa skórka dla Sombry, dzięki której bohaterka wyglądać będzie jak łowczyni demonów z gry Diablo III.

Cena wirtualnego biletu wynosi 39,99 euro. Poza skórką do Overwatch gracze otrzymają również cyfrową zawartość do pozostałych gier. Rok temu były to m.in. sterowce do gry World of Warcraft oraz towarzysz do Diablo III.

W tym roku powróci też możliwość zakupienia Blizzcon Goody Bag, czyli torby z gadżetami. Tym razem znajdzie się w niej książka BlizzCon: a Celebration of Our Community, brelok z World of Warcraft, brelok z Overwatch, figurka Diablo, zestaw magnesów z Hearthstone: Heroes of Warcraft, magnes z Heroes of the Storm oraz przypinka z okazji 20-lecia serii StarCraft. Taki zestaw wyceniono na 55$, ale posiadacze wirtualnego biletu będą mogli liczyć na 10$ zniżki.

Źródło: blizzcon.com / fot. Blizzard

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV