X-Men: Mroczna Phoenix - to już jest koniec. Oto nowe plakaty filmu

Do sieci trafiło kilka niepublikowanych do tej pory plakatów filmu X-Men: Mroczna Phoenix.

Do sieci trafiło kilka niepublikowanych do tej pory plakatów filmu X-Men: Mroczna Phoenix.

Wczoraj obchodziliśmy planowany przez studio 20th Century Fox Dzień X-Men - w całych Stanach Zjednoczonych odbywały się specjalne wydarzenia, które pozwalały ich uczestnikom zaznajomić się z ekranową i komiksową historią mutantów. W ramach celebracji zaprezentowano także materiały związane z nadchodzącą produkcją X-Men: Mroczna Phoenix. W amerykańskiej telewizji ukazała się wczoraj nowa reklama, natomiast do sieci trafiły zapowiadające film plakaty - zobaczcie sami:

W obsadzie znajdują się m.in. Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee i Evan Peters. Za kamerą stanął Simon Kinberg.

Na ekrany kin w Polsce X-Men: Mroczna Phoenix wejdzie 7 czerwca.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: 20th Century Fox/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV