Xiaomi przedstawia Mi Band 4. Jest też wersja Avengers

Xiaomi Mi Band 4 trafi do sprzedaży już wkrótce, jednak póki co wyłącznie w Chinach. Opaska dostępna będzie też w limitowanej wersji z Avengers.

Xiaomi Mi Band 4 trafi do sprzedaży już wkrótce, jednak póki co wyłącznie w Chinach. Opaska dostępna będzie też w limitowanej wersji z Avengers.

Chińska firma Xiaomi zaprezentowała swoje nowe smartbandy - Mi Band 4. Zaoferują one m.in. kolorowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 120x240 i przekątnej 0,95 cala, na dodatek pokryty odporną na zarysowania powierzchnią 2.5D. Opaska trafi do sprzedaży w trzech edycjach, w tym jednej limitowanej z Avengers.

Głównym zastosowaniem opaski pozostanie wykorzystywanie jej podczas aktywności fizycznej, a nowy, 6-osiowy akcelerometr ma zadbać o jeszcze bardziej precyzyjne pomiary. Mi Band 4 powinien zainteresować też osoby, które lubią kontakt z wodą - wodoszczelna obudowa pozwala na nurkowanie nawet na głębokość 50 metrów. Oczywiście, opaska Mi Band 4 pozwoli też m.in. na obsługiwanie odtwarzacza muzyki uruchomionego na smartfonie, a także wyświetlanie powiadomień.

Mi Band 4 dostępny będzie w 5 kolorach (czarny, brązowy, niebieski, pomarańczowy i różowy) i jego standardowa wersja kosztować będzie 169 juanów, czyli około 92 zł. Do sprzedaży trafi też droższy wariant z NFC wyceniony na 229 juanów - ok. 125 zł. Fani Avengersów mogą zainteresować się zaś limitowaną edycją, z wyglądem inspirowanym popularnymi bohaterami - za taką opaskę trzeba będzie zapłacić 349 juanów (190 zł). Niestety, na razie ujawniono jedynie, że Mi Band 4 zadebiutuje 16 czerwca w Chinach i nie wiemy, kiedy trafi do sprzedaży w innych regionach. 

Źródło: fonearena.com / fot. Xiaomi

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV