Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Zaatakował kobietę, zostanie usunięty z gry

Kolejna, po Cristiano Ronaldo, gwiazda sportu, która przysparza kłopotów Electronic Arts. W przypadku tego zawodnika wydawca poszedł o krok dalej.

Afera z Cristiano Ronaldo odbiła się szerokim echem, a EA podjęło pewne kroki zaradcze, aczkolwiek zawodnika z gry FIFA 19 nie usunęła. Trudno sobie wyobrazić, żeby tak się stało z CR7, który jest twarzą tegorocznej edycji gry. Takiego problemu „Elektronicy” nie mieli z Kareemem Huntem, zawodnikiem ligi NFL, który obecny jest w grze Madden NFL 19, ale nie będzie tam długo – bo EA zdecydowało się zawodnika usunąć z gry. Przynajmniej na jakiś czas.

23-letni zawodnik drużyny Kansas City Chiefs zostanie z gry usunięty, ponieważ ciążą na nim zarzuty napaści na kobietę w jednym z klubów. Napaść miała miejsce w styczniu, ale dopiero teraz zarówno klub zawodnika jak i władze ligi NFL oraz Electronic Arts podjęły działania w tej sprawie. Stało się to dopiero po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z ataku zawodnika na kobietę. Na filmie widać, jak Kareem Hunt powala kobietę na ziemię, a następnie ją kopie.

Jesteśmy w trakcie usuwania Kareema Hunta z listy Madden NFL 19, Madden Overdrive i Madden Ultimate Team – informuje EA.

-
-

 

Źródło: polygon.com / fot. EA
 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – skąd nowe…

Avengers: Koniec gry, to kolejne wielkie widowisko Marvela, które w kwietniu doczeka się premiery. Do…

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Adam Siennica
-

Gra o tron – 8. sezon…

Gra o tron w kwietniu 2019 roku rozpocznie emisję finałowego sezonu. Do sieci trafiają nowe…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Wiktor Fisz
weekend
-

Kolorowe smoki, latający wikingowie i kino,…

Wyprawa do kina może być zarówno rytuałem, jak i pomysłem na zabicie czasu. Co jednak,…

Michalina Reda
-

Gwiezdne Wojny: część IX – Rey,…

Zakończyła się praca nad filmem Gwiezdne Wojny: część IX. Z tej okazji do sieci trafiło…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]