Przeczytaj w weekend

Zaatakował kobietę, zostanie usunięty z gry

Kolejna, po Cristiano Ronaldo, gwiazda sportu, która przysparza kłopotów Electronic Arts. W przypadku tego zawodnika wydawca poszedł o krok dalej.

Kolejna, po Cristiano Ronaldo, gwiazda sportu, która przysparza kłopotów Electronic Arts. W przypadku tego zawodnika wydawca poszedł o krok dalej.

Michał Czubak

Michał Czubak

Afera z Cristiano Ronaldo odbiła się szerokim echem, a EA podjęło pewne kroki zaradcze, aczkolwiek zawodnika z gry FIFA 19 nie usunęła. Trudno sobie wyobrazić, żeby tak się stało z CR7, który jest twarzą tegorocznej edycji gry. Takiego problemu "Elektronicy" nie mieli z Kareemem Huntem, zawodnikiem ligi NFL, który obecny jest w grze Madden NFL 19, ale nie będzie tam długo - bo EA zdecydowało się zawodnika usunąć z gry. Przynajmniej na jakiś czas.

23-letni zawodnik drużyny Kansas City Chiefs zostanie z gry usunięty, ponieważ ciążą na nim zarzuty napaści na kobietę w jednym z klubów. Napaść miała miejsce w styczniu, ale dopiero teraz zarówno klub zawodnika jak i władze ligi NFL oraz Electronic Arts podjęły działania w tej sprawie. Stało się to dopiero po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z ataku zawodnika na kobietę. Na filmie widać, jak Kareem Hunt powala kobietę na ziemię, a następnie ją kopie.

Jesteśmy w trakcie usuwania Kareema Hunta z listy Madden NFL 19, Madden Overdrive i Madden Ultimate Team - informuje EA.

 

Źródło: polygon.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV