Przeczytaj w weekend

Zmiany w ramówce stacji FOX na sezon 2013/14, „Glee” we wtorki

Dwudniowa premiera The Following i powrót Glee na wtorek - to najważniejsze korekty ramówki stacji FOX na midseason 2014.

Dwudniowa premiera The Following i powrót Glee na wtorek - to najważniejsze korekty ramówki stacji FOX na midseason 2014.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Stacja FOX za wszelką cenę stara się wzmocnić swoją ramówkę w midseason. Dlatego też rezygnuje m.in. z dwugodzinnego bloku komediowego we wtorki. Zacznijmy jednak od niedzieli, kiedy to 19 stycznia odbędzie się premiera drugiego sezonu The Following. FOX zastosuje podobną taktykę, jak przy Almost Human i wyemituje jeden odcinek w niedzielę i jeden w poniedziałek. Finał pierwszego sezonu Sleepy Hollow odbędzie się 20 stycznia o godzinie 20:00.

W czwartek 5 grudnia stacja FOX wyemituje ostatni odcinek 5. sezonu Glee w 2013 roku. Produkcja powróci do ramówki we wtorek, 25 lutego o godzinie 20:00. Do tego czasu FOX zdąży wyemitować wszystkie odcinki Dads, a na dłuższą przerwę uda się The Mindy Project. Od 25 lutego wtorkowa ramówka FOXa wyglądać będzie następująco:

20:00 - Glee
21:00 - New Girl
21:30 - Brooklyn Nine-Nine

The Mindy Project do ramówki powróci w kwietniu w miejsce Brooklyn Nine-Nine (finał 1. sezonu 25 marca).

Stacja FOX potwierdziła też premiery Rake (23 stycznia) oraz Enlisted (10 stycznia).

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV