Zobacz okładkę Zakonu Rozbitej Soczewki Brandona Sandersona

Wiemy kiedy ukaże się nowy tom serii Alcatraz i Bibliotekarze. Poznajcie opis i okładkę powieści Zakon Rozbitej Soczewki Brandona Sandersona.

Wiemy kiedy ukaże się nowy tom serii Alcatraz i Bibliotekarze. Poznajcie opis i okładkę powieści Zakon Rozbitej Soczewki Brandona Sandersona.

Seria Alcatraz konta Bibliotekarze to młodzieżowa, pełna humoru seria fantasy Brandon Sanderson, która opowiada o starciu bohaterów obdarzonymi nadnaturalnymi, ale też nietypowymi umiejętnościami, z mrocznym zakonem Bibliotekarzy.

Powieść Alcatraz Versus the Shattered Lens to już czwarty tom tego cyklu. Wydawnictwo IUVI udostępniło opis i okładkę powieści, a premiera została zaplanowana na 18 kwietnia.

Zakon Rozbitej Soczewki - okładka
Źródło: IUVI

Czy Alcatraz zdoła uratować oblężone miasto? Jeśli Mokia upadnie, jej los mogą podzielić pozostałe Wolne Królestwa, a wtedy cały świat znalazłby się we władaniu złowrogich Bibliotekarzy. Choć jego jedyna broń to kilka par soczewek, zapas wybuchowych pluszowych misiów i niewiarygodny talent do psucia, Alcatraz i tak podejmie wyzwanie. Wystarczy, że pokona armię monstrualnych bibliotekarskich robotów, oddziały Bibliotekarzy, którzy mają normalny wzrost, lecz są nadzwyczaj groźni, oraz najniebezpieczniejszego przeciwnika – własną matkę! Tym razem nawet jego nadzwyczajny talent do psucia może nie wystarczyć.

Źródło: IUVI / rys. Timothy Banks

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV