Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Cyber Monday: TECHNOLOGIE – najciekawsze oferty

Cyber Monday, czyli dziś jest ostatni dzień listopadowych wyprzedaży. Zobacz, jakie sprzęty możesz kupić w atrakcyjnej cenie.

Polskie Black Friday oraz Cyber Monday znacząco różnią się od wyprzedaży na Zachodzie. Rodzime firmy prowadzą akcję wyprzedażową od tygodnia, a Cyber Monday jest jej ostatnim dniem i zwieńczeniem akcji. To ostatnia chwila, aby upolować kilka ciekawych sprzętów w atrakcyjnych cenach. W tym zestawieniu prezentujemy kilka najciekawszych ofert z polskich i zagranicznych sklepów internetowych.

Rabaty od Apple. Firma z Cupertino nie lubi przeceniać swoich urządzeń, ale znalazła sposób, aby zachęcić nas do zakupu jabłkowych sprzętów podczas wyprzedaży. Korporacja zorganizowała Dni Okazji Apple – klienci, którzy zdecydują się na zakupienie wybranych urządzeń na stronie Apple, otrzymają kartę upominkową do Apple Store o wartości od 200 do 800 zł. Spis sprzętów biorących udział w akcji można znaleźć pod tym linkiem.

Gamingowy sprzęt od Razera. Producent gamingowych gadżetów przecenił kilka ciekawych sprzętów. Niestety, pierwsze modele Razer Phone’a z rabatem 50% rozeszły się w ciągu weekendu, ale wciąż można kupić gogle wirtualnej rzeczywistości Razer OSVR HDK 2 za 250 euro, czyli za połowę ceny. A jeśli ktoś szuka nowej klawiatury mechanicznej, może kupić Razer BlackWidow Ultimate Classic za 80 €, przecenioną ze 160 €.

VR w świetnej cenie. Jedną z największych wad pecetowych gogli VR jest ich wygórowana cena. Na szczęście dziś taniej można kupić zarówno sprzęt od HTC, jak i Oculusa, producenci obu sprzętów biorą udział w wyprzedaży z okazji Cyber Monday. Oculus Rift kosztuje dziś 399 € (przecena z 449 €), a HTC Vive 599 € (przecena z 699 €). Jeśli ktoś planował wyposażyć się w sprzęt do rzeczywistości wirtualnej, dziś ma ku temu świetną okazję.

Kindle Paperwhite ze sporym upustem. Na Amazon.de również trwa wielka wyprzedaż, którą powinni zainteresować się przede wszystkim miłośnicy e-booków. Dziś najnowszy Amazon Kindle Paperwhite w wodoodpornej obudowie z 8 GB pamięci dostępny jest za 99 €, czyli o 40 € taniej niż w ofercie regularnej. Niestety, inne modele nie trafiły do wyprzedaży, ale w serwisie można znaleźć sporo innych ciekawych ofert, np. słuchawki Sony MDR-XB650BT przecenione na 47 € (ok. 200 zł), za które w Polsce zapłacimy od 250 do 300 zł.

Gimbal mobilny od DJI. Dziś na Gear Best można upolować ten sprzęt ze znacznym upustem. Korzystając z kodu „9vPE5uQw” kupimy go z 440 zł (cena regularna – 684 zł). Liczba kodów promocyjnych jest ograniczona, a instrukcję ich aktywacji znajdziesz w tym poradniku.

Pudełko multimedialne od Nvidii. Firma Nvidia na kilka dni obniżyła ceny pudełek strumieniujących Shield. To jednej z najlepszych sprzętów z tej kategorii, a teraz można kupić je w niższej cenie. Model z pilotem przeceniono z 849 zł na 639 zł, a model z pilotem i kontrolerem z 999 zł na 789 zł. Sprzęt można znaleźć w większości internetowych sklepów z elektroniką, m.in. w X-komie.

Euro stawia na duże zakupy. Euro zorganizowało ciekawą promocję na Cyber Monday, która sprawdzi się w przypadku zakupów grupowych lub osób, które planują remont. Jeśli ktoś kupi dziś cztery produkty, najtańszy z nich może dostać z 55-procentowym rabatem. Oferta jest ograniczona do konkretnych sprzętów, ale można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki, np. Sony KD-65XF8505 za 2610 zł zamiast 5799 zł.

Pajączek w Komputroniku. W tym sklepie na promocję trafiło mnóstwo laptopów oraz kilka konsol, wśród których warto wspomnieć m.in. o Xboksie One X 1 TB z zestawem gier od EA. Oprócz samej konsoli otrzymamy miesięczny dostęp do EA Access oraz trzy gry: Battlefield V Deluxe Ed.,Battlefield 1 Revolution Ed. oraz Battlefield 1943.

Stare promocje wciąż w cenie. Tak jak wspomniałem na początku tekstu, w Polsce Black Friday oraz Cyber Monday zlały się w jeden wielki ciąg promocyjny. Dlatego warto przejrzeć zestawienia, które opracowaliśmy z okazji tej pierwszej wyprzedaży, gdyż większość zawartych tam ofert wciąż jest aktualna:

  • Black Friday: TECHNOLOGIE. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: GRY. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: FILMY. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: SERIALE. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: KSIĄŻKI. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
Źródło: Zdjęcie: Pixabay
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]