Cyber Monday: TECHNOLOGIE – najciekawsze oferty

Cyber Monday, czyli dziś jest ostatni dzień listopadowych wyprzedaży. Zobacz, jakie sprzęty możesz kupić w atrakcyjnej cenie.

Cyber Monday, czyli dziś jest ostatni dzień listopadowych wyprzedaży. Zobacz, jakie sprzęty możesz kupić w atrakcyjnej cenie.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Polskie Black Friday oraz Cyber Monday znacząco różnią się od wyprzedaży na Zachodzie. Rodzime firmy prowadzą akcję wyprzedażową od tygodnia, a Cyber Monday jest jej ostatnim dniem i zwieńczeniem akcji. To ostatnia chwila, aby upolować kilka ciekawych sprzętów w atrakcyjnych cenach. W tym zestawieniu prezentujemy kilka najciekawszych ofert z polskich i zagranicznych sklepów internetowych.

Rabaty od Apple. Firma z Cupertino nie lubi przeceniać swoich urządzeń, ale znalazła sposób, aby zachęcić nas do zakupu jabłkowych sprzętów podczas wyprzedaży. Korporacja zorganizowała Dni Okazji Apple - klienci, którzy zdecydują się na zakupienie wybranych urządzeń na stronie Apple, otrzymają kartę upominkową do Apple Store o wartości od 200 do 800 zł. Spis sprzętów biorących udział w akcji można znaleźć pod tym linkiem.

Gamingowy sprzęt od Razera. Producent gamingowych gadżetów przecenił kilka ciekawych sprzętów. Niestety, pierwsze modele Razer Phone'a z rabatem 50% rozeszły się w ciągu weekendu, ale wciąż można kupić gogle wirtualnej rzeczywistości Razer OSVR HDK 2 za 250 euro, czyli za połowę ceny. A jeśli ktoś szuka nowej klawiatury mechanicznej, może kupić Razer BlackWidow Ultimate Classic za 80 €, przecenioną ze 160 €.

VR w świetnej cenie. Jedną z największych wad pecetowych gogli VR jest ich wygórowana cena. Na szczęście dziś taniej można kupić zarówno sprzęt od HTC, jak i Oculusa, producenci obu sprzętów biorą udział w wyprzedaży z okazji Cyber Monday. Oculus Rift kosztuje dziś 399 € (przecena z 449 €), a HTC Vive 599 € (przecena z 699 €). Jeśli ktoś planował wyposażyć się w sprzęt do rzeczywistości wirtualnej, dziś ma ku temu świetną okazję.

Kindle Paperwhite ze sporym upustem. Na Amazon.de również trwa wielka wyprzedaż, którą powinni zainteresować się przede wszystkim miłośnicy e-booków. Dziś najnowszy Amazon Kindle Paperwhite w wodoodpornej obudowie z 8 GB pamięci dostępny jest za 99 €, czyli o 40 € taniej niż w ofercie regularnej. Niestety, inne modele nie trafiły do wyprzedaży, ale w serwisie można znaleźć sporo innych ciekawych ofert, np. słuchawki Sony MDR-XB650BT przecenione na 47 € (ok. 200 zł), za które w Polsce zapłacimy od 250 do 300 zł.

Gimbal mobilny od DJI. Dziś na Gear Best można upolować ten sprzęt ze znacznym upustem. Korzystając z kodu "9vPE5uQw" kupimy go z 440 zł (cena regularna - 684 zł). Liczba kodów promocyjnych jest ograniczona, a instrukcję ich aktywacji znajdziesz w tym poradniku.

Pudełko multimedialne od Nvidii. Firma Nvidia na kilka dni obniżyła ceny pudełek strumieniujących Shield. To jednej z najlepszych sprzętów z tej kategorii, a teraz można kupić je w niższej cenie. Model z pilotem przeceniono z 849 zł na 639 zł, a model z pilotem i kontrolerem z 999 zł na 789 zł. Sprzęt można znaleźć w większości internetowych sklepów z elektroniką, m.in. w X-komie.

Euro stawia na duże zakupy. Euro zorganizowało ciekawą promocję na Cyber Monday, która sprawdzi się w przypadku zakupów grupowych lub osób, które planują remont. Jeśli ktoś kupi dziś cztery produkty, najtańszy z nich może dostać z 55-procentowym rabatem. Oferta jest ograniczona do konkretnych sprzętów, ale można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki, np. Sony KD-65XF8505 za 2610 zł zamiast 5799 zł.

Pajączek w Komputroniku. W tym sklepie na promocję trafiło mnóstwo laptopów oraz kilka konsol, wśród których warto wspomnieć m.in. o Xboksie One X 1 TB z zestawem gier od EA. Oprócz samej konsoli otrzymamy miesięczny dostęp do EA Access oraz trzy gry: Battlefield V,Battlefield 1 oraz Battlefield 1943.

Stare promocje wciąż w cenie. Tak jak wspomniałem na początku tekstu, w Polsce Black Friday oraz Cyber Monday zlały się w jeden wielki ciąg promocyjny. Dlatego warto przejrzeć zestawienia, które opracowaliśmy z okazji tej pierwszej wyprzedaży, gdyż większość zawartych tam ofert wciąż jest aktualna:

  • Black Friday: TECHNOLOGIE. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: GRY. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: FILMY. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: SERIALE. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018
    Black Friday: KSIĄŻKI. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018

Źródło: Zdjęcie: Pixabay

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV