Kobiety mafii 2 – relacja z uroczystej premiery filmu. Zobacz rozmowy z aktorami

Kobiety mafii 2 to kontynuacja kolejnego widowiska Patryka Vegi. Wybraliśmy się z kamerą na uroczystą premierę, by porozmawiać z aktorami i samym reżyserem.

Kobiety mafii 2 to kontynuacja kolejnego widowiska Patryka Vegi. Wybraliśmy się z kamerą na uroczystą premierę, by porozmawiać z aktorami i samym reżyserem.

Kobiety mafii 2 to film rozgrywający się na trzech kontynentach i w pięciu krajach: w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Kolumbii i Maroko. Za kamerą filmu ponownie stanął Patryk Vega.

Podczas uroczystej premiery nasz redaktor naczelny Dawid Muszyński rozmawiał o filmie z następującymi aktorami: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Enrique Arce, Katarzyna Warnke, a nawet z reżyserem filmu.

Zobaczcie nasze rozmowy z obsadą:

Źródło: naEKRANIE.pl/zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV