Przeczytaj w weekend

Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk
 • Data urodzenia:

  21 marca 1972 (47)
 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa
 • Narodowość:

  Polak
 • Wzrost:

  182 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Piotr Adamczyk studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Występował w teatrach takich jak: Teatr Współczesny w Warszawie, Teatr Polski w Warszawie, Teatr Narodowy w Warszawie. Jako aktor filmowy debiutował w 1991 roku rolą Pająka w produkcji pt.: Pogranicze w ogniu.

W obsadzie (40)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV