Repertuar kin Nowość Program TV

Najlepsze filmy z Sharon Stone. Sprawdźcie nasze propozycje

Sharon Stone urodziła się 10 marca 1958 roku. W artykule znajdziecie propozycje najlepszych ról tej zachwycającej aktorki. Co warto obejrzeć?

Z okazji 60. urodzin Sharon Stone przyjrzymy się bliżej jej najlepszym występom w filmowych produkcjach. Spoglądając na poniższe zestawienie, będziecie mogli przekonać się, że jej filmografia nie jest zdobiona tylko przez Nagi instynkt.

Kasyno

Film Martina Scorsese zdobył ogromne uznanie wśród krytyków i widzów, którzy zachwyceni byli m.in. doskonałym aktorstwem. Na ekranie brylowali oczywiście Robert De Niro i Joe Pesci, ale pamiętny stał się także występ Sharon Stone, która nominowana została za tę rolę do Oscara (jak do tej pory jedyny raz w życiu) i zdobyła Złoty Glob.

Nagi instynkt

Zestawienie byłoby oczywiście niepełne, gdyby zabrakło w nim filmu Paula Verhoevena. Sharon Stone w roli Catherine Tramell tworzy istną zmysłową burzę. Nie chodzi tutaj tylko o pamiętną scenę przesłuchania, gdzie aktorka pozbawiona bielizny przekłada nogi, ale cała jej relacja z detektywem granym przez Michaela Douglasa, jest grą na zmysłach jego i męskiej części widowni. Prawdziwa ikona.

Pamięć absolutna

W tym filmie największe wrażenie, jeśli chodzi o kreacje aktorskie, zrobił oczywiście Arnold Schwarzenegger, który wciąż grał na podobnym dla siebie poziomie, ale jego postać była o wiele bardziej złożona od pozostałych jego ról. Na drugim planie świetnie wypadła Rachel Ticotin i oczywiście Sharon Stone, której fantastycznie udało się pokazać dynamizm swojej postaci. Kreacje aktorskie i świetnie napisany scenariusz składają się na kolejne udane dzieło w filmografii reżysera Paula Verhovena oraz Sharon Stone.

Kula

Władze USA odnajdują statek kosmiczny na dnie oceanu i wysyłają naukowców do jego zbadania. To kolejny intrygujący film w karierze Sharon Stone. W uznaniu wielu mężczyzn odgrywana przez tę aktorkę rola jest jedną z bardziej ponętnych w jej karierze. Krótko obcięte włosy i aura tajemniczości mogły mieć wpływ na uznanie jej za jedną z bardziej seksownych biochemiczek w historii kina, ale z pewnością umiejętności aktorskie Sharon Stone, także zasługują tutaj na uwagę.

Źródło: zdjecie główne: Materiały prasowe
Strony: 12
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kto rządzi w Hollywood? Oto najbardziej…

Najważniejsza dla MCU osoba, Kevin Feige, znalazł się w czołówce zestawienia najpotężniejszych postaci branży rozrywkowej…

Michalina Reda
breaking
-

Joaquin Phoenix jako Joker! Zobacz aktora…

Joaquin Phoenix gra Jokera i wiemy już, jak będzie wyglądał w pełnej charakteryzacji. Zobaczcie oficjalne…

Piotr Piskozub
-

Daredevil – plakat 3. sezonu nawiązuje…

Fani na plakacie 3. sezonu serialu Daredevil odnaleźli nawiązanie do Avengers z MCU.

Adam Siennica
-

Kamerdyner – recenzja filmu [43. Festiwal…

Kamerdyner to wysokobudżetowy polski film z pogranicza melodramatu i kina historycznego. Czy Filip Bajon stworzył…

Ocena recenzenta:
7
Piotr Piskozub
-

Captain Marvel – Brie Larson za…

Brie Larson postanowiła odpowiedzieć na krytyczne głosy, według których w zwiastunie Captain Marvel aktorka za…

Piotr Piskozub
-

Afera z penisem Batmana: cena komiksu…

Przez działania cenzorskie DC cena pierwszego zeszytu serii komiksowej Batman: Damned zaczęła rosnąć w ekspresowym…

Co o tym sądzisz?