Najlepsze seriale lutego 2019 – wyniki głosowania czytelników

Czas podsumować luty, który dostarczył wiele emocji głównie za sprawą platformy Netflix. Czas na ogłoszenie wyników i sprawdzenie, które seriale były według Was najlepsze w lutym 2019.

Czas podsumować luty, który dostarczył wiele emocji głównie za sprawą platformy Netflix. Czas na ogłoszenie wyników i sprawdzenie, które seriale były według Was najlepsze w lutym 2019.

Kontynuujemy naszą tradycję ogłaszania wyników zabawy, w ramach której wskazujecie najlepsze seriale danego miesiąca. Wybór w lutym jeśli chodzi o nowości nie był tak bogaty jak w styczniu, ale bez wątpienia pojawiło się kilka produkcji, które szturmem wdrapały się na początek rankingu. Czołówkę zestawienia ponownie zdominował Netflix.

Zobaczcie ostateczne wyniki za luty 2019:

20. Miracle Workers - sezon 1, odc. 1-3
19. Arrow - sezon 7, odc. 12-13
18. The Magicians - sezon 4, odc. 3-6
17. Suburra - sezon 2, odc. 1-8
16. The Passage - sezon 1, odc. 4-7
15. The Big Bang Theory - sezon 12, odc. 15-16
14. Shameless - sezon 9, odc. 10-12
13. Deadly Class - sezon 1, odc. 4-7
12. The Rookie - sezon 1, odc. 12-14
11. The Walking Dead - sezon 9, odc. 9-11

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: Zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV