Oscary 2020 - gdzie obejrzeć nagrodzone filmy?

Oscary 2020 rozdane. Zawsze jest to świetna okazja do przypomnienia sobie nagrodzonych na ekranie lub zapoznania się ze zwycięzcami. Gdzie oglądać?

Oscary 2020 rozdane. Zawsze jest to świetna okazja do przypomnienia sobie nagrodzonych na ekranie lub zapoznania się ze zwycięzcami. Gdzie oglądać?

Jojo Rabbit

Nagrodzony Oscarem film Taika Waititiego także grany jest dalej w kinach. Produkcja otrzymała wyróżnienie nie byle jakie, bo za najlepszy scenariusz adaptowany.

Historia małżeńska

Pierwszy w tym zestawieniu film Netflixa, który oczywiście dostępny jest na tej platformie. Szkoda, że jest to jeden tylko Oscar i to za rolę drugoplanową Laury Dern. Więcej o dostępności filmów w VOD możecie przeczytać na vod.naekranie.pl.

Gorący temat

Film porusza bardzo ważną kwestię molestowań seksualnych, których dopuścił się wieloletni prezes Fox News. Produkcja otrzymała Oscara za świetną charakteryzację, gdzie nie do poznania była m.in. Nicole Kidman. Film wciąż można zobaczyć w wybranych kinach w Polsce. 

Toy Story 4

Wielka szkoda, że Akademia nie doceniła innej animacji, która wnosiłaby coś nowego do gatunku. Nie zmienia to jednak faktu, że czwarta odsłona przygód tytułowych zabawek, to wciąż świetny film i fantastyczna rozrywka dla dużych i małych. Znowu wygrywa Pixar/Disney, ale też nie ma specjalnie powodów do narzekania, bo jest co oglądać. Film dorwać można na Chili.pl oraz Player.pl. Więcej o dostępności filmów w VOD możecie przeczytać na vod.naekranie.pl.

Boże Ciało

Film Jana Komasy nie zdobył ostatecznie nagrody za najlepszy film międzynarodowy, ale warto podkreślić, że wciąż można zobaczyć produkcję w kinach oraz na DVD i Blu-ray. Jest to naprawdę świetny film doceniony na świecie i warto, żeby zobaczyli go jeszcze widzowie, którzy nie mieli takiej okazji. 

Amerykańska fabryka

Film dokumentalny Netflixa nagrodzony Oscarem. Można go oczywiście zobaczyć w serwisie streamingowym. Całość opowiada o miliarderze z Chin, który otwiera fabrykę w Ohio i zatrudnia amerykańskich robotników, co szybko prowadzi do konfliktu kultur. Więcej o dostępności filmów w VOD możecie przeczytać na vod.naekranie.pl.

Na platformie Netflix dostępne są też inne nominowane filmy, które nie otrzymały jednak żadnych wyróżnień: Irlandczyk, Dwóch papieży, Krawędź demokracji, Zgubiłam swoje ciało, Klaus oraz Pokonani przez życie. 

Strony:
  • 1
  • 2 (current)

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV