Repertuar kin Nowość Program TV

Polecamy w player.pl – grudzień 2018

Grudzień to jeden z najlepszych miesięcy na wypoczynek przed telewizorem. To przecież podczas świąt Bożego Narodzenia mamy najwięcej czasu na słodkie "nicnierobienie". Dla wszystkich użytkowników player.pl mamy rozkład jazdy na najbliższy miesiąc. Grudzień w tym roku będzie wyjątkowo gorący!

BŁĘDNY LINK!Grudzień to oczywiście nie tylko święta Bożego Narodzenia. W player.pl przez cały miesiąc będzie się dużo działo. Praktycznie codziennie na serwisie debiutować będą ciekawe pozycje filmowe lub serialowe. Poniżej prezentujemy najsmaczniejsze kąski, którymi uraczy nas player.pl w grudniu.

player.pl – Najlepsze seriale

Jaki jest najważniejszy grudniowy serial player.pl? Kandydatów jest kilku, ale my stawiamy na Chyłka – Zaginięcie (premiera 26 grudnia). Czemu taki wybór? Po pierwsze, to adaptacja prozy poczytnego autora Remigiusza Mroza. Po drugie, to polska produkcja odcinkowa z prawdziwego zdarzenia. Obraz ma szansę powtórzyć sukces takich seriali jak Ślepnąc od świateł czy Belfer (obie pozycje również dostępne w player.pl). Po trzecie, siedmioodcinkowy format został stworzony specjalnie z myślą o player.pl (choć będzie go też można zobaczyć w linearnej telewizji). Po czwarte i najważniejsze, w obsadzie Chyłki znajdują się między innymi Magdalena CieleckaArtur ŻmijewskiKatarzyna WarnkeOlga BołądźSzymon BobrowskiPiotr StramowskiJakub Gierszał. Czego chcieć więcej?

Chyłka
fot. materiały prasowe

Chyłka – Zaginięcie nie jest jedyną kryminalną opowieścią odcinkową, która zadebiutuje w player.pl w grudniu. Platforma 45 (premiera 6 grudnia) to szwedzka produkcja opowiadająca o morderstwie na platformie wiertniczej. Informator (premiera 4 grudnia)  przedstawia natomiast losy Brytyjczyka pakistańskiego pochodzenia, który zostaje uwikłany w niebezpieczną grę z grupami terrorystycznymi. W podobnym klimacie jest świetna ekranizacja prozy Johna le Carre’a pod tytułem Mała doboszka (premiera 5 grudnia). Fabuła skupia się na znanej aktorce imieniem Charlie, która w wyniku splotu pewnych wydarzeń zostaje wciągnięta w aferę szpiegowską. Kobieta ma stać się przynętą na jednego z najgroźniejszych palestyńskich terrorystów. W produkcji występują między innymi Alexander SkarsgårdMichael Shannon. W tym miejscu warto wymienić jeszcze  serialową ekranizację bestsellerowej powieści Jeana-Christophe’a Grangé’a pod tytułem Purpurowe rzeki (premiera 7 grudnia) oraz drugi sezon docenionego Grzesznika (premiera 4 grudnia), którego tym razem bohaterem będzie kilkunastoletni chłopiec.

Serialowy grudzień w player.pl to nie tylko kryminały. Miłośnicy odcinkowych opowieści z pewnością nie pogardzą drugim sezonem produkcji Medyceusze - Władcy Florencji (premiera 3 grudnia) oraz trzecią odsłoną Upadku królestwa (premiera 4 grudnia). Prawdziwa perełką jest natomiast serial z Seanem Pennem pod tytułem The First. Misja na Marsa, który zadebiutuje już 7 grudnia. Historia o pierwszej załogowej wyprawie na Marsa to mądra, filozoficzna przypowieść o przekraczaniu ludzkich granic.

player.pl – Nowości filmowe

Jak co miesiąc i tym razem player.pl może pochwalić się nowościami, które jeszcze nie tak dawno były w kinach. Wystarczy wymienić tutaj takie tytuły jak Krzysiu, gdzie jesteś? (premiera 19 grudnia), Ant-Man i Osa (premiera 5 grudnia), Whitney (premiera 14 grudnia) czy 303. Bitwa o Anglię (premiera 7 grudnia). W samym okresie międzyświątecznym player.pl przygotował dla kinomanów niezwykle smakowite filmowe dania. Wystarczy wymienić: Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta (premiera 24 grudnia), Król rozrywki (premiera 25 grudnia), Kumple z dżungli (premiera 26 grudnia), Morderstwo w Orient Expressie (premiera 26 grudnia), Obietnica poranka (premiera 26 grudnia), Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (premiera 27 grudnia), Bez litości 2 (premiera 29 grudnia) czy Rozpruci na śmierć (premiera 28 grudnia). Jak widać dla każdego coś dobrego.

Co jeszcze? Fani fantastyki z pewnością ucieszą się z oscarowego Kształtu wody (premiera 22 grudnia). Miłośnicy nowych wersji klasycznych obrazów nie pogardzą odświeżonym Papillonem (premiera 14 grudnia). Lubujący się w komediach na pewno będą dobrze się bawić na takich obrazach jak Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach (premiera 7 grudnia), Woman Walks Ahead (premiera 13 grudnia), Rodziny się nie wybiera (premiera 14 grudnia), Ty, ja i on (premiera 14 grudnia), Czego życzy sobie kobieta (premiera 21 grudnia) czy Szpieg, który mnie rzucił (premiera 21 grudnia). Zdecydowanie jest w czym wybierać!

player.pl – filmy Marvela

Każdego miłośnika kina rozrywkowego nachodzi czasem uczucie nieodpartej chęci zanurzenia się w epicki świat, w którym wszystko jest możliwe. Od jakiegoś czasu takie doświadczenia gwarantuje Kinowe Uniwersum Marvela. Co zrobić, gdy mamy silną potrzebę odwiedzenia świata Avengersów, a akurat w kinach nic w tym temacie nie grają? Wystarczy włączyć player.pl. To tutaj dostępna jest megaprodukcja Avengers: Wojna bez granic (zobacz tutaj). Znajdziecie tu również jeden z największych przebojów ostatnich lat – film Czarna Pantera (zobacz tutaj). Co jeszcze? Spider-Man: Homecoming (zobacz tutaj) i Avengers (zobacz tutaj). Polecamy!

Najważniejsze grudniowe pozycje w ofercie player.pl:

Filmy

Tytuł filmu data premiery
Więzień Labiryntu: Lek na śmierć 2 grudnia
Ant-Man i Osa 5 grudnia
303. Bitwa o Anglię 7 grudnia
Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach 7 grudnia
The Square 11 grudnia
Woman Walks Ahead 13 grudnia
Jeannette. Dzieciństwo Joanny d’Arc 14 grudnia
Papillon  14 grudnia
Rodziny się nie wybiera 14 grudnia
Whitney 14 grudnia
Ty, ja i on 14 grudnia
Suburbicon 16 grudnia
Krzysiu, gdzie jesteś? 19 grudnia
Eskorta 21 grudnia
Czego życzy sobie kobieta 21 grudnia
Szpieg, który mnie rzucił 21 grudnia
Kształt wody 23 grudnia
Nowe oblicze Greya 23 grudnia
Goodbye Christopher Robin 24 grudnia
Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta 24 grudnia
Król rozrywki 25 grudnia
Kumple z dżungli 26 grudnia
Morderstwo w Orient Expressie 26 grudnia
Obietnica poranka 26 grudnia
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 27 grudnia
Rozpruci na śmierć 28 grudnia
Kochanek idealny 28 grudnia
Casting 28 grudnia
Bez litości 2 29 grudnia

Seriale

Tytuł serialu Data premiery
Nielegalni odcinek 9  1 grudnia
Medyceusze - Władcy Florencji sezon 2 3 grudnia
Upadek królestwa sezon 3 4 grudnia
Informator 5 grudnia
Platforma 6 grudnia
Grzesznica sezon 2 5 grudnia
The First. Misja na Marsa 7 grudnia
Purpurowe rzeki 8 grudnia
Mała doboszka 13 grudnia
Chyłka – Zaginięcie 26 grudnia

 

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne
 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – żaden z bohaterów…

Do sieci trafiła kolejna teoria dotycząca fabuły filmu Avengers: Endgame. Jeden z fanów założył scenariusz,…

Adam Siennica
-

Kobiety mafii 2 – zwiastun nowego…

Kobiety mafii 2 to kontynuacja hitu Patryka Vegi, która opowiada o kobietach w świecie gangsterów.…

Norbert Zaskórski
-

Predator – nieużyty szkic koncepcyjny przedstawia…

W sieci pojawił się nieużyty szkic koncepcyjny przedstawiający oblicze Ultimate Predatora z tegorocznego widowiska o…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Carol gotowa do…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Kapitan Marvel. Widzimy na nim tytułową bohaterkę gotową…

Adam Siennica
-

Kapitan Marvel – czy postać z…

Brie Larson gra tytułową rolę w filmie Kapitan Marvel. Podczas wywiadu udzielonego na brazylijskim Comic…

-

Arrow: sezon 7, odcinek 9 (crossover)…

Druga odsłona crossoveru nadaje większe tempo, rozwijając główny wątek, a przy tym nawiązuje do jednego…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?