Polecamy w player.pl – grudzień 2018

Grudzień to jeden z najlepszych miesięcy na wypoczynek przed telewizorem. To przecież podczas świąt Bożego Narodzenia mamy najwięcej czasu na słodkie "nicnierobienie". Dla wszystkich użytkowników player.pl mamy rozkład jazdy na najbliższy miesiąc. Grudzień w tym roku będzie wyjątkowo gorący!

Grudzień to jeden z najlepszych miesięcy na wypoczynek przed telewizorem. To przecież podczas świąt Bożego Narodzenia mamy najwięcej czasu na słodkie "nicnierobienie". Dla wszystkich użytkowników player.pl mamy rozkład jazdy na najbliższy miesiąc. Grudzień w tym roku będzie wyjątkowo gorący!

Nowe książki polecane przez redakcję – premiery na grudzień 2019 r.Grudzień to oczywiście nie tylko święta Bożego Narodzenia. W player.pl przez cały miesiąc będzie się dużo działo. Praktycznie codziennie na serwisie debiutować będą ciekawe pozycje filmowe lub serialowe. Poniżej prezentujemy najsmaczniejsze kąski, którymi uraczy nas player.pl w grudniu.

player.pl – Najlepsze seriale

Jaki jest najważniejszy grudniowy serial player.pl? Kandydatów jest kilku, ale my stawiamy na Chyłka - Zaginięcie (premiera 26 grudnia). Czemu taki wybór? Po pierwsze, to adaptacja prozy poczytnego autora Remigiusz Mróz. Po drugie, to polska produkcja odcinkowa z prawdziwego zdarzenia. Obraz ma szansę powtórzyć sukces takich seriali jak Ślepnąc od świateł czy Belfer (obie pozycje również dostępne w player.pl). Po trzecie, siedmioodcinkowy format został stworzony specjalnie z myślą o player.pl (choć będzie go też można zobaczyć w linearnej telewizji). Po czwarte i najważniejsze, w obsadzie Chyłki znajdują się między innymi Magdalena CieleckaArtur ŻmijewskiKatarzyna WarnkeOlga BołądźSzymon BobrowskiPiotr StramowskiJakub Gierszał. Czego chcieć więcej?

Chyłka
fot. materiały prasowe

Chyłka - Zaginięcie nie jest jedyną kryminalną opowieścią odcinkową, która zadebiutuje w player.pl w grudniu. Platforma 45 (premiera 6 grudnia) to szwedzka produkcja opowiadająca o morderstwie na platformie wiertniczej. Informer (premiera 4 grudnia)  przedstawia natomiast losy Brytyjczyka pakistańskiego pochodzenia, który zostaje uwikłany w niebezpieczną grę z grupami terrorystycznymi. W podobnym klimacie jest świetna ekranizacja prozy John le Carré pod tytułem The Little Drummer Girl (premiera 5 grudnia). Fabuła skupia się na znanej aktorce imieniem Charlie, która w wyniku splotu pewnych wydarzeń zostaje wciągnięta w aferę szpiegowską. Kobieta ma stać się przynętą na jednego z najgroźniejszych palestyńskich terrorystów. W produkcji występują między innymi Alexander SkarsgårdMichael Shannon. W tym miejscu warto wymienić jeszcze  serialową ekranizację bestsellerowej powieści Jeana-Christophe'a Grangé'a pod tytułem Die purpurnen Flüsse (premiera 7 grudnia) oraz drugi sezon docenionego The Sinner (premiera 4 grudnia), którego tym razem bohaterem będzie kilkunastoletni chłopiec.

Serialowy grudzień w player.pl to nie tylko kryminały. Miłośnicy odcinkowych opowieści z pewnością nie pogardzą drugim sezonem produkcji Medici: Masters of Florence (premiera 3 grudnia) oraz trzecią odsłoną The Last Kingdom (premiera 4 grudnia). Prawdziwa perełką jest natomiast serial z Sean Penn pod tytułem The First, który zadebiutuje już 7 grudnia. Historia o pierwszej załogowej wyprawie na Marsa to mądra, filozoficzna przypowieść o przekraczaniu ludzkich granic.

player.pl - Nowości filmowe

Jak co miesiąc i tym razem player.pl może pochwalić się nowościami, które jeszcze nie tak dawno były w kinach. Wystarczy wymienić tutaj takie tytuły jak Christopher Robin (premiera 19 grudnia), Ant-Man and the Wasp (premiera 5 grudnia), Whitney (premiera 14 grudnia) czy Hurricane (premiera 7 grudnia). W samym okresie międzyświątecznym player.pl przygotował dla kinomanów niezwykle smakowite filmowe dania. Wystarczy wymienić: A Bad Moms Christmas (premiera 24 grudnia), The Greatest Showman (premiera 25 grudnia), Les as de la jungle (premiera 26 grudnia), Murder on the Orient Express (premiera 26 grudnia), La promesse de l'aube (premiera 26 grudnia), Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (premiera 27 grudnia), Equalizer 2 (premiera 29 grudnia) czy The Happytime Murders (premiera 28 grudnia). Jak widać dla każdego coś dobrego.

Co jeszcze? Fani fantastyki z pewnością ucieszą się z oscarowego The Shape of Water (premiera 22 grudnia). Miłośnicy nowych wersji klasycznych obrazów nie pogardzą odświeżonym Papillon (premiera 14 grudnia). Lubujący się w komediach na pewno będą dobrze się bawić na takich obrazach jak How to Talk to Girls at Parties (premiera 7 grudnia), Woman Walks Ahead (premiera 13 grudnia), La ch'tite famille (premiera 14 grudnia), Ty, ja i on (premiera 14 grudnia), A Little Something for Your Birthday (premiera 21 grudnia) czy The Spy Who Dumped Me (premiera 21 grudnia). Zdecydowanie jest w czym wybierać!

player.pl – filmy Marvela

Każdego miłośnika kina rozrywkowego nachodzi czasem uczucie nieodpartej chęci zanurzenia się w epicki świat, w którym wszystko jest możliwe. Od jakiegoś czasu takie doświadczenia gwarantuje Kinowe Uniwersum Marvela. Co zrobić, gdy mamy silną potrzebę odwiedzenia świata Avengersów, a akurat w kinach nic w tym temacie nie grają? Wystarczy włączyć player.pl. To tutaj dostępna jest megaprodukcja Avengers: Infinity War (zobacz tutaj). Znajdziecie tu również jeden z największych przebojów ostatnich lat - film Black Panther (zobacz tutaj). Co jeszcze? Spider-Man: Homecoming (zobacz tutaj) i The Avengers (zobacz tutaj). Polecamy!

Najważniejsze grudniowe pozycje w ofercie player.pl:

Filmy

Tytuł filmu data premiery
Maze Runner: The Death Cure 2 grudnia
Ant-Man and the Wasp 5 grudnia
Hurricane 7 grudnia
How to Talk to Girls at Parties 7 grudnia
The Square 11 grudnia
Woman Walks Ahead 13 grudnia
Jeannette l'enfance de Jeanne d'Arc 14 grudnia
Papillon 14 grudnia
La ch'tite famille 14 grudnia
Whitney 14 grudnia
Ty, ja i on 14 grudnia
Suburbicon 16 grudnia
Christopher Robin 19 grudnia
Mile 22 21 grudnia
A Little Something for Your Birthday 21 grudnia
The Spy Who Dumped Me 21 grudnia
The Shape of Water 23 grudnia
Fifty Shades Freed 23 grudnia
Goodbye Christopher Robin 24 grudnia
A Bad Moms Christmas 24 grudnia
The Greatest Showman 25 grudnia
Les as de la jungle 26 grudnia
Murder on the Orient Express 26 grudnia
La promesse de l'aube 26 grudnia
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 27 grudnia
The Happytime Murders 28 grudnia
Kochanek idealny 28 grudnia
Link not found 28 grudnia
Equalizer 2 29 grudnia

Seriale

Tytuł serialu Data premiery
Nielegalni odcinek 9  1 grudnia
Medici: Masters of Florence sezon 2 3 grudnia
The Last Kingdom sezon 3 4 grudnia
Informer 5 grudnia
Rig 6 grudnia
The Sinner sezon 2 5 grudnia
The First 7 grudnia
Die purpurnen Flüsse 8 grudnia
The Little Drummer Girl 13 grudnia
Chyłka - Zaginięcie 26 grudnia

 

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

John Turturro

John Turturro

ur. 1957, kończy 63 lat

Ali Larter

Ali Larter

ur. 1976, kończy 44 lat

Robert Sean Leonard

Robert Sean Leonard

ur. 1969, kończy 51 lat

Bernadette Peters

Bernadette Peters

ur. 1948, kończy 72 lat

Wojciech Paszkowski

Wojciech Paszkowski

ur. 1960, kończy 60 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV