Przeczytaj w weekend

Olga Bołądź

Olga Bołądź
 • Data urodzenia:

  29 lutego 1984 (35)
 • Miejsce urodzenia:

  Toruń, Polska
 • Narodowość:

  Polka
 • Wzrost:

  171 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Olga Bołądź studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, którą ukończyła w 2007 roku. Później podjęła studia w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Występowała m.in. w Narodowym Starym Teatrze oraz w Teatrze „Polonia”. W 2010 roku otrzymała nagrodę dla filmowca związanego z regionem kujawsko-pomorskim na na VIII Międzynarodowym Festiwalu Filmowym „Tofifest” w Toruniu.

W obsadzie (25)

W obsadzie (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV