Quiz: Rozpoznaj po zdjęciu film lub serial z Cezarym Pazurą

Dziś przygotowałam ciekawy quiz dla wszystkich fanów Cezarego Pazury. Jak myślicie - uda Wam się rozpoznać jego filmy i seriale po zdjęciu?

Dziś przygotowałam ciekawy quiz dla wszystkich fanów Cezarego Pazury. Jak myślicie - uda Wam się rozpoznać jego filmy i seriale po zdjęciu?

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  quiz 

Cezary Pazura to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, którego dorobek obfituje w wiele kultowych filmów i seriali. Karierę rozpoczął jeszcze w latach 80., jednak do dziś pojawia się w dużych i małych produkcjach na ekranach. Aktora kojarzymy przede wszystkim z ról komediowych - Adaś Miauczyński, Posterunkowy Cezary Cezary, Fred, Nikoś Dyzma... To tylko kilka przykładów kreacji z jego pokaźnej filmografii.

Dziś przygotowałam quiz dla wszystkich fanów aktora - odpowiadając na poniższe pytania możecie sprawdzić, jak dobrze znacie filmy i seriale z jego udziałem. Zadanie jest proste - przed Wami 20 kadrów z Pazurą, którym należy przypisać odpowiednie tytuły. Gotowi? Czas start!

Nowy serial z Cezarym Pazurą!

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV