Yorgos Lanthimos

Yorgos Lanthimos
 • Data urodzenia:

  30 listopada 1972 (46)
 • Miejsce urodzenia:

  Ateny, Grecja
 • Narodowość:

  Grek
 • Zawód:

  Reżyser, producent, scenarzysta
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Jorgos Lantimos, grecki reżyser i scenarzysta filmowy i teatralny. Zdobył światowy rozgłos dzięki filmom takim jak Kieł, Lobster czy Zabicie świętego jelenia. Nominowany do Złotej Palmy, Europejskiej Nagrody Filmowej i Oscara. Studiował reżyserię w ateńskiej szkole filmu i telewizji.

W obsadzie (1)

W obsadzie (3)

Produkcje (2)

Scenariusze (2)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV