Przeczytaj w weekend

12 świątecznych okazji w PS Store. Horizon: Zero Dawn w niższej cenie

Najlepsza gra na PlayStation 4 wskoczyła do 12 świątecznych okazji w PlayStation Store. Horizon: Zero Dawn dostępna jest w niższej cenie.

Najlepsza gra na PlayStation 4 wskoczyła do 12 świątecznych okazji w PlayStation Store. Horizon: Zero Dawn dostępna jest w niższej cenie.

Przedostatnią grą dostępną w ramach 12 świątecznych okazji w PlayStation Store jest jedna z najlepszych gier na PlayStation 4, jeśli nie najlepsza w ogóle. Tym tytułem jest nowa gra Holendrów z Guerilla Games, Horizon: Zero Dawn. Grę teraz możemy kupić w okazjonalnej cenie 99 zł.

Horizon: Zero Dawn w tej cenie dostępny będzie do 22 grudnia. Tego dnia poznamy ostatni tytuł w ramach 12 świątecznych okazji w PS Store.

Źródło: blog.eu.playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV