Przeczytaj w weekend

ABC ogłasza daty premier na dalszą część sezonu. Dwa nowe seriale w ramówce

Podczas TCA Press Tour stacja ABC ogłosiła daty premier na drugą połowę sezonu 2013/14. W ramówce zadebiutują dwa seriale dramatyczne: Mind Games i The Black Box.

Podczas TCA Press Tour stacja ABC ogłosiła daty premier na drugą połowę sezonu 2013/14. W ramówce zadebiutują dwa seriale dramatyczne: Mind Games i The Black Box.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Premiera The Black Box zaplanowana została na czwartek, 24 kwietnia na godzinę 22:00. Serial emitowany będzie w miejscu, gdzie obecnie pokazywany jest Scandal. Produkcja z Kerry Washington w roli głównej powróci do ramówki pod koniec lutego, ale na emisję czeka tylko 8 nowych odcinków. Trzeci sezon został skrócony przez ciążę aktorki grającej główną rolę.

W The Black Boxgłówną bohaterkę o imieniu Elizabeth Black wcieli się Kelly Reilly. Jej postać jest uznaną na świecie neurobiolog. Elizabeth ma wszystko, ale musi zmagać się z własną chorobą psychiczną. Nie jest to jej jedyny sekret, który ukrywa przed rodziną i narzeczonym.

Mind Games zadebiutuje w ramówce we wtorek, 25 lutego o godzinie 22:00, czyli w miejscu w którym umarło Lucky 7, a obecnie bardzo niską oglądalność notuje Killer WomenSerial przedstawia skomplikowane relacje dwóch braci - bipolarnego geniusza z dziedziny ludzkiej psychologii imieniem Clark (Steve Zahn) oraz cwanego byłego skazańca Rossa (Christian Slater) - którzy prowadzą wyjątkową agencję zajmującą się rozwiązywaniem problemów przy użyciu prawdziwej nauki o ludzkiej motywacji i manipulacji.

"Taniec z gwiazdami" do ramówki ABC wróci w poniedziałek, 17 marca.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV