Przeczytaj w weekend

Amazon i straszne opowieści. Zobacz zwiastun nowego serialu Lore

W sieci pojawił się zwiastun serialu Lore, który opowie sześć strasznych historii na podstawie znanego podcastu. Zobaczcie wideo.

W sieci pojawił się zwiastun serialu Lore, który opowie sześć strasznych historii na podstawie znanego podcastu. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  amazon 

Lore to nowy serial z dreszczykiem, wyprodukowany przez Amazon. Rzecz powstała na podstawie popularnego podcastu ze strasznymi opowieściami, który prowadził Aaron Mahnke. Produkcja ma formę antologii i przybliży sześć przerażających historii. Zobaczcie zwiastun:

Czytaj także: Supernatural - pierwszy zwiastun i plakat 13. sezonu

W obsadzie są między innymi Robert Patrick, Kristin Bauer van Straten, Adam Goldberg, Holland Roden, Colm Feore i Campbell Scott.

Premiera 13 października.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Amazon

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV