American Horror Story: 1984 - Sarah Paulson nie powróci w 9. sezonie?

American Horror Story to zapowiedziany 9. sezon popularnego serialu. Zgodnie z nowymi informacjami, w obsadzie nie powróci Sarah Paulson.

American Horror Story to zapowiedziany 9. sezon popularnego serialu. Zgodnie z nowymi informacjami, w obsadzie nie powróci Sarah Paulson.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

American Horror Story w tym roku powróci z 9. sezonem. Nowa odsłona będzie nosić tytuł American Horror Story: 1984 i zgodnie z wcześniejszymi opisami, tym razem fabuła podąży w zupełnie nowym kierunku - według zapowiedzi, sezon 9. będzie próbą oddania hołdu całemu gatunkowi horroru, konkretnie slasherom, w których zwykle seryjny morderca prowadzi śmiertelną grę z grupą ludzi. Dokładne szczegóły fabularne wciąż są jednak trzymane w tajemnicy.

Z dostępnych do tej pory nowinek castingowych wynikało, że w obsadzie powrócą Emma Roberts i Gus Kenworthy. Dziś podano natomiast, że w 9. sezonie nie zobaczymy Sary Paulson, która pojawiała się w wielu poprzednich odsłonach (podobnie jak Evan Peters, który również potwierdził swoją nieobecność w kontynuacji). Dziennikarze portalu Variety mówią, że aktorka nie otrzyma żadnej kluczowej roli, jednak nie wykluczają cameo (jest to prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że aktorka jest mocno związana z serialem). Nowinę o cameo lub roli epizodycznej powiela także portal Deadline. Na razie jednak nie jest to potwierdzone i nie powinniśmy robić sobie zawczasu dużych nadziei.

American Horror Story: 1984 - premiera 18 września,

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV