Angelo Badalamenti ponownie zadba o muzykę w Miasteczku Twin Peaks
Autor hipnotyzującego motywu przewodniego z oryginalnego Miasteczka Twin Peaks stworzy muzykę do nowych odcinków serialu.
Autor hipnotyzującego motywu przewodniego z oryginalnego Miasteczka Twin Peaks stworzy muzykę do nowych odcinków serialu.

Do sieci trafił nowy materiał promujący powrót serialu Twin Peaks. Materiał jest bardzo tajemniczy i utrzymany w klimacie, do którego przyzwyczaiła nas ta seria. Jednocześnie ujawnia on też, że za muzykę ponownie odpowiadał będzie Angelo Badalamenti, autor kultowego motywu przewodniego serialu.
Czytaj także: Sandra Oh powraca do telewizji w gościnnym występie w American Crime
Nowe odcinki serialu Twin Peaks mają trafić na antenę telewizji Showtime w przyszłym roku. Na ekran powrócą m.in. Kyle MacLachlan, Sherilyn Fenn, Sheryl Lee, Mädchen Amick, Michael Horse i Ray Horse. Pojawią się też aktorzy, których nie oglądaliśmy w oryginalnej serii - m.in. Monica Bellucci, Richard Chamberlain i Michael Cera oraz muzycy - Trent Reznor i Eddie Vedder.
Źródło: youtube.com / fot. Showtime




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1964, kończy 61 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1989, kończy 36 lat
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1949, kończy 76 lat

