Repertuar kin Nowość Program TV

„Arrow” – Matthew Nable jako Ra’s al Ghul!

Ra's al Ghul w 3. sezonie Arrow będzie głównym czarnym charakterem. Zagra go Matthew Nable znany z filmu Riddick. Zobacz także nowy zwiastun!

Matthew Nable zagra jednego z najsłynniejszych czarnych charakterów z komiksów DC. Zadebiutuje on w 4. odcinku zatytułowanym „The Magician”. Będzie to jubileuszowy, 50. odcinek serialu. Ra’s al Ghul jest przywódcą Ligi Zabójców oraz ojcem Nyssy al Ghul (Katrina Law), którą poznaliśmy w 2. sezonie. Jest on człowiekiem dumnym, niewybaczającym, bezwzględnym, wyśmienitym strategiem i mistrzem sztuk walki. Nable jest byłym graczem w rugby, którego widzieć mogliśmy w filmie Elita zabójców oraz w serialach „Underbelly”, „Bikie Wars” i „East West 101”.

Marc Guggenheim, producent wykonawczy serialu, opowiada, że wymyślili inteligentny sposób na to, by ukazać bohatera wiernego komiksom, ale zarazem zupełnie innego niż ten grany przez Liama Neesona w filmie Batman – Początek. Twierdzi, że nie chcą rywalizować z tym filmem, choć podkreślają, że jest on dla nich źródłem inspiracji. Zależało im, aby ich Ra’s był inny.

W serialu wielokrotnie słyszeliśmy jego imię w wątkach związanych z Ligą Zabójców. Guggenheim zdradza, że Nyssa odegra w tym sezonie ważną rolę. Jest podekscytowany, gdyż uważa, że wymyślili coś naprawdę fajnego. Zapowiada, że pierwsza scena Ra’sa w tym sezonie to jego rozmowa z Nyssą.

Z nowych twarzy w 3. serii pojawią się: Ted Grant aka Wildcast (J.R. Ramirez), matka Felicity (Charlotte Ross), Maseo (Karl Yune), Katana (Rila Fukushima), nowy hrabia Vertigo (Peter Stormare), były chłopak Felicity (Nolan Funk), Mark Shawk aka Manhunter (David Cubitt) i Ray Palmer aka Atom.

Arrow powraca na amerykańskie ekrany 8 października. W Polsce serial emitowany jest na Universal Channel i TV Puls.

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Endgame – Avengers w komiksach mieli…

W obliczu przyszłorocznego Avengers: Endgame chcemy Wam zaprezentować listę najważniejszych historii, w których drużyna Mścicieli…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – fani MCU tworzą…

Fani MCU tworzą już liczne fanarty do Avengers: Endgame - trzeba przyznać, że niektóre prace…

Michał Kujawiński
-

Venom – lubicie, nie lubicie? Za…

Filmowy Venom odniósł duży sukces finansowy i prawdopodobnie możemy spodziewać się drugiej odsłony. Spójrzmy jednak,…

Norbert Zaskórski
-

Bumblebee – recenzja filmu

Bumblebee to spin-off serii Transformers, którego bohaterem jest tytułowy Autobot. Tym razem za sterami produkcji…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
-

Marvel – do kogo należą bohaterowie…

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – wyciekły…

Spider-Man: Daleko od domu to nadchodzący film MCU, w którym powróci Peter Parker. I choć…

Co o tym sądzisz?