Przeczytaj w weekend

Arrowverse – bohaterowie na kolejnym zdjęciu z crossoveru. Szczegóły fabuły

Zadebiutowało nowe zdjęcie z crossoveru Arrowverse. Pojawiły się również szczegóły fabuły wydarzenia.

Zadebiutowało nowe zdjęcie z crossoveru Arrowverse. Pojawiły się również szczegóły fabuły wydarzenia.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tegoroczny crossover seriali Arrowverse został zatytułowany Elseworlds. W nim po raz pierwszy zobaczymy postać Batwoman, w którą wciela się Ruby Rose. Jednak przede wszystkim jakimś sposobem Barry i Oliver zamienią się miejscami. Teraz w końcu wiadomo, kto za to odpowiada. Otóż crossover rozpocznie się od momentu, w który doktor John Deegan, pracujący w Arkham Asylum nadpiszę rzeczywistość doprowadzając do tego, że Barry i Oliver zamienią się życiami. W tej nowej sytuacji Queen wygląda jak Gustin a Allen jak Amell. Ten crossover ma być zabawniejszy niż poprzednie i przypominać bardziej komedię sytuacyjną.

Supergirl zostanie wciągnięta w całą aferę, ponieważ jest jedyną osobą, która widzi Olivera i Barry'ego, takimi, jacy są naprawdę. Stanie się swego rodzaju rozjemcą, gdy cała sytuacja szybko doprowadzi do konfliktu pomiędzy obydwoma panami. W tym crossoverze twórcy zdecydowali, że obędzie się on bez odcinka Legends of Tomorrow. Stało się tak z tego powodu, że zeszłoroczne wydarzenie z Ziemią-X było niezwykle trudne do wykonania ze względu na ilość postaci, która w nim wystąpiła. Wobec tego postanowiono uprościć schemat. Jednak Legendy będą mieć swoje cameo w trzecim odcinku crossoveru.

Zadebiutowało nowe zdjęcie z bohaterami Elseworlds, które możecie obejrzeć na początku poniższej galerii:

3-dniowy crossover będzie miał swoją premierę 9 grudnia.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: https://twitter.com/StephenAmell

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV