Avengers 4 – Tony Stark może dokonać wielkiego poświęcenia. Nowa teoria

Avengers 4 wzbudza wielkie emocje, a po filmie Avengers: Wojna bez granic fani prześcigają się w wymyślaniu teorii o tym, co się stanie. Nowe spekulacje mają jednak wiele sensu.

Avengers 4 wzbudza wielkie emocje, a po filmie Avengers: Wojna bez granic fani prześcigają się w wymyślaniu teorii o tym, co się stanie. Nowe spekulacje mają jednak wiele sensu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Avengers: Koniec gry to oczywiście wielka kulminacja MCU, w której najpewniej dojdzie do ostatecznej konfrontacji z Thanosem i zostanie podjęta próba cofnięcia jego niszczycielskiego pstryknięcia palcami. Nowa teoria dotyczy tego, że Iron Man dokona tego poprzez gigantyczne poświęcenie.

Odwołuje się ona do sceny z filmu Avengers: Wojna bez granic, w której Tony Stark rozmawiał z Pepper Potts o tym, że mogliby mieć dziecko. Teoria mówi o tym, że w Avengers 4 zobaczymy przeskok w czasie. Tony i Pepper mają już rodzinę. Gdy dojdzie do walki z Thanosem i odwrócenia pstryknięcia palcami, Iron Man będzie musiał wybrać - uratować pół wszechświata i poświęcić swojego syna, czy nic nie zrobić? Chodzi o to, że dzięki podróżom w czasie i wiedzy Nebuli, miałby on udać się na Vormir, by tam zdobyć Kamień Duszy. Wiemy jednak, że trzeba poświecić coś, co się kocha, więc według teorii chodziłoby o syna Tony'ego. Moim zdaniem jednak mógłby być tu inny scenariusz, bo można odnieść wrażenie, że nawet mając rodzinę, Iron Man pozostaje swego rodzaju egocentrykiem, który kocha najbardziej siebie, więc może sam poświęciłby się, by jego przyjaciele dostali Kamień i odwrócili sytuację, zmieniając bieg wydarzeń? Tylko czy w obu przypadkach jego syn przestałby istnieć? Wydaje się to sytuacją bez wyjścia, bo cokolwiek Tony nie zrobi, straci to, co prawdopodobnie kocha, by uratować przyjaciół i wszelkie istnienie.

Innym scenariuszem jest sam fakt zapobiegnięcia wydarzeniom z Wojny bez granic, który skasuje starą linię czasową i tym samym sprawi, że syn Tony'ego Starka nigdy się nie urodzi. W tyn przypadku miałoby się to odbyć bez zebrania Kamieni Nieskończoności.

Czy taka teoria wydaje się Wam wiarygodna? Dajcie znać w komentarzach. Data premiery Avengers 4 zaplanowana jest na koniec kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV