Avengers 4 wciąż niegotowe. Mark Ruffalo zdradza szczegóły o dokrętkach

W tym momencie trwają dokrętki do filmu Avengers 4. Co one oznaczają i jak wygląda praca na planie zdradza aktor wcielający się w Hulka, Mark Ruffalo.

W tym momencie trwają dokrętki do filmu Avengers 4. Co one oznaczają i jak wygląda praca na planie zdradza aktor wcielający się w Hulka, Mark Ruffalo.

W ostatnio udzielonym wywiadzie, Mark Ruffalo zdradził, że aktorzy powrócili na plan Avengers: Koniec gry w tym miesiącu. Zgadza się to ze zdjęciami z planu, które prezentowaliśmy wam TUTAJ. Okazuje się, że nie są to typowe dokrętki, które odbywają się przy okazji każdej wysokobudżetowej produkcji. Mark Ruffalo zdradził, że film nie jest jeszcze ukończony i wciąż trwają spore zmiany. To nie są tylko dokrętki i kręcenie drugi raz podobnych scen.

Mamy zamiar dokończyć film, którego tak naprawdę nie dokończyliśmy ostatnim razem, kiedy opuszczaliśmy plan w zeszłym roku.

Aktor powiedział też bardzo ciekawą rzecz na temat pracy na planie z braćmi Russo, którzy dają aktorom fałszywe scenariusze. O tym słyszeliśmy już podczas premiery filmu Avengers: Wojna bez granic, widocznie ten sam proces trwa także przy kolejnej odsłonie. Ruffalo przyrównał powstawanie tego filmu do żywego organizmu, w którym ciągle się coś zmienia.

Wciąż zatem nie wiadomo, co wydarzy się w filmie Avengers: Koniec gry. Ruffalo sugeruje, że nawet sami bracia Russo nie wiedzą. W kwietniu przyszłego roku przekonamy się, co zafundują twórcy widzom.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV