Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Avengers 4 wciąż niegotowe. Mark Ruffalo zdradza szczegóły o dokrętkach

W tym momencie trwają dokrętki do filmu Avengers 4. Co one oznaczają i jak wygląda praca na planie zdradza aktor wcielający się w Hulka, Mark Ruffalo.

W ostatnio udzielonym wywiadzie, Mark Ruffalo zdradził, że aktorzy powrócili na plan Avengers 4 w tym miesiącu. Zgadza się to ze zdjęciami z planu, które prezentowaliśmy wam TUTAJ. Okazuje się, że nie są to typowe dokrętki, które odbywają się przy okazji każdej wysokobudżetowej produkcji. Mark Ruffalo zdradził, że film nie jest jeszcze ukończony i wciąż trwają spore zmiany. To nie są tylko dokrętki i kręcenie drugi raz podobnych scen.

Mamy zamiar dokończyć film, którego tak naprawdę nie dokończyliśmy ostatnim razem, kiedy opuszczaliśmy plan w zeszłym roku.

Aktor powiedział też bardzo ciekawą rzecz na temat pracy na planie z braćmi Russo, którzy dają aktorom fałszywe scenariusze. O tym słyszeliśmy już podczas premiery filmu Avengers: Wojna bez granic, widocznie ten sam proces trwa także przy kolejnej odsłonie. Ruffalo przyrównał powstawanie tego filmu do żywego organizmu, w którym ciągle się coś zmienia.

-
-

Wciąż zatem nie wiadomo, co wydarzy się w filmie Avengers 4. Ruffalo sugeruje, że nawet sami bracia Russo nie wiedzą. W kwietniu przyszłego roku przekonamy się, co zafundują twórcy widzom.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.