Avengers: Koniec gry – czas trwania potwierdzony przez wyciek? Nowe grafiki

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela. Avengers: Koniec gry będzie najdłuższym kinowym filmem o superbohaterach.

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela. Avengers: Koniec gry będzie najdłuższym kinowym filmem o superbohaterach.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Avengers: Koniec gry to wyjątkowe wydarzenie. Wielka kulminacja historii opowiadanej na kinowym ekranie od 11 lat.

Pojawiło się nowe potwierdzenie, że film będzie trwać 3 godziny i 2 minuty. Taka informacja znalazła się na oficjalnej stronie sieci kin AMC w USA. Gdy media ją zauważyły i zaczęły powstawać o tym newsy, zostało to usunięte ze strony internetowej.

Przypomnijmy, że kilka dni temu o tym czasie trwanie mówił dziennikarz z Trailer Track. Podobno Disney takie informacje podaje kinom w Stanach Zjednoczonych, więc sytuacja z AMC wydaje się to potwierdzać. Słowacki dystrybutor również podawał taką długość filmu. Według Playlist informację potwierdza też Fandango, czyli największy portal sprzedający bilety do kin w USA.

Disney i Marvel jeszcze oficjalnie nie potwierdził czasu trwania, więc informację nadal traktujemy jako plotkę. Widzimy jednak, że kolejne źródła mówią o 3 godzinach 2 minutach, więc ten scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV