Avengers: Koniec gry - Emma Fuhrmann o pracy nad filmem i kłopotliwym zdjęciu

Emma Fuhrmann w filmie Avengers: Koniec gry zadebiutowała w MCU w starszej odsłonie postaci Cassie Lang. Aktorka wypowiedziała się o castingu i swoich przygodach związanych z pracą nad filmem.

Emma Fuhrmann w filmie Avengers: Koniec gry zadebiutowała w MCU w starszej odsłonie postaci Cassie Lang. Aktorka wypowiedziała się o castingu i swoich przygodach związanych z pracą nad filmem.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  MCU 

W Avengers: Koniec gry widzowie są świadkami przeskoku czasowego. To oczywiście oznaczało, że wszystkie postacie, które nie zostały wymazane pod wpływem działania Rękawicy Nieskończoności, postarzały się o pięć lat. Tak było m.in. w przypadku Cassie Lang.

W starszą wersję postaci wcieliła się Emma Fuhrmann, dla której był to debiut w tak ogromnym widowisku. W wywiadzie dla Comicbook.com, aktorka zdradziła szczegóły castingu oraz wspomniała o kłopotach, które miała przez niefortunne zdjęcie na portalu społecznościowym.

Kiedy miałam przesłuchanie w czerwcu 2017 roku, nie było żadnego szumu wokół tego filmu, więc nie miałam pojęcia w czym biorę udział. Zgadywałam, że to rola młodej Czarnej Wdowy, ponieważ to była jedyna kobieca postać, o której mogłam myśleć, że jestem do niej podobna. W tamtym czasie projekt nazywał się Untitled Avengers Marvel Movie, więc o niczym nie miałam pojęcia. Dostałam do odegrania fałszywą scenę i fałszywą postać. Kiedy dowiedziałam się, że dostałam rolę, dopiero wtedy miałam świadomość, kogo odegram i nie miałam pojęcia, dlaczego ta postać ma się nagle stać tak stara, aż do dnia, w którym pojawiłam się na planie.

Co ciekawe, aktorka musiała odrobić sporą pracę domowa, ponieważ widziała przed debiutem w MCU tylko kilka filmów.

Zajrzałam do Wikipedii i wydrukowałam kolejność wszystkich filmów Marvela, więc obejrzałam te 20 filmów, żeby we wszystkim się orientować - szczególnie Ant-Mana. Oglądałam go nie raz, tylko dlatego, żeby zobaczyć dokładnie postać graną przez Abby Ryder, jako podstawę mojej Cassie, więc chciałam to naprawdę dobrze zrozumieć.

Fuhrmann zdradziła jeszcze jedną historię o kłopotliwym zdjęciu, które wrzuciła na Instagrama. Było to zdjęcie zachodzącego słońca z podpisem miejsca: Atlanta, Georgia. Następnego dnia do jej przyczepy wszedł pracownik Marvela, który nakazał jej usunięcie zdjęcia i zabronił robienia z tego miejsca czegokolwiek. Z uśmiechem aktorka powiedziała, że nie zamierzała pisać, że bierze udział w zdjęciach do Avengers, ale Marvel jest pod tym względem nieugięty.

null

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV