Avengers: Koniec gry – Thanos w zbroi. Zdjęcie w lepszej jakości

Avengers: Koniec gry trafił na okładkę magazynu Empire. Opublikowano zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z filmu MCU, które pozwalają zobaczyć, jak wygląda Thanos w zbroi.

Avengers: Koniec gry trafił na okładkę magazynu Empire. Opublikowano zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z filmu MCU, które pozwalają zobaczyć, jak wygląda Thanos w zbroi.

Avengers: Endgame nadal jest wielką niewiadomą. Pomimo dwóch zwiastunów i innych materiałów promocyjnych nie wiemy, co tak naprawdę wydarzy się w tej fabule.

Do sieci trafiły okładki magazynu Empire w lepszej jakości, które pozwalają przyjrzeć się Thanosowi w jego zbroi. Wcześniej prezentowane były zdjęcia magazynu.

Zobaczcie w galerii:

Fani wzięli na warsztat ostatnią scenę ze zwiastuna. Według jednej osoby powinna ona wyglądać tak, jak na grafikach:

 

Avengers: Koniec gry - premiera w kwietniu.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV