Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Claws

Stacja TNT potwierdziła zamówienie 2. sezonu nowego serialu Claws. Premiera w przyszłym roku.

Stacja TNT potwierdziła zamówienie 2. sezonu nowego serialu Claws. Premiera w przyszłym roku.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  nowy sezon 

Claws to nowa produkcja TNT, która zadebiutowała na antenie w zeszłym miesiącu. Fabuła skupia się na życiu pięciu zaprzyjaźnionych kobiet, które pracują jako stylistki paznokci w salonie na Florydzie. Do końca pierwszego sezonu pozostało jeszcze pięć odcinków, tymczasem już teraz wiadomo, że możemy spodziewać się kolejnej odsłony serialu.

TNT potwierdza - 2. sezon Claws oficjalnie został zamówiony. W chwili obecnej serial cieszy się dużą popularnością, zajmuje 4. miejsce wśród nowych seriali stacji. Odcinki produkcji ogląda około 6.3 mln widzów. W obsadzie znajdują się Niecy Nash, Carrie Preston, Judy Reyes, Jenn Lyon, Karrueche Tran oraz Harold Perrineau.

Czytaj także: Nowe zdjęcia z 5. sezonu serialu Wikingowie

Dokładna data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana - wiadomo, że produkcja pojawi się w przyszłym roku. Finałowy odcinek pierwszej odsłony zostanie wyemitowany 13 sierpnia.

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: TNT

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV