Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Ozark

Nowy serial Netflixa zadebiutował niecały miesiąc temu, jednak za sprawą pozytywnego odbioru zdecydowano się zamówić 2. sezon.

Nowy serial Netflixa zadebiutował niecały miesiąc temu, jednak za sprawą pozytywnego odbioru zdecydowano się zamówić 2. sezon.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  nowy sezon 

Ozark to nowy serial Netflixa, który skupia się na przeciętnej amerykańskiej rodzinie Byrde'ów. Po godzinach pracy jako doradca finansowy, mąż zajmuje się praniem pieniędzy dla karteli narkotykowych. W pewnym momencie sprawy zaczynają się komplikować, a cała rodzina musi uciekać z Chicago do Krainy Ozarks w Missouri.

Czytaj także: James Cameron krytykuje strategię Netflixa: Ich podejście jest głupie

Właśnie ogłoszono, iż serial doczeka się 2. sezonu. Nowa odsłona także będzie liczyć 10 odcinków. W obsadzie są Jason Bateman, Laura Linney, Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner i Harris Yulin.

W chwili obecnej nie są znane szczegóły fabuły ani data premiery.

Źródło: spoilertv.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV