Będzie 3. sezon serialu Atlanta

Stacja FX ogłosiła, że nadal jest zadowolona z serialu Atlanta. Oficjalnie będzie 3. sezon.

Stacja FX ogłosiła, że nadal jest zadowolona z serialu Atlanta. Oficjalnie będzie 3. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  atlanta 

W oświadczeniu prasowych szefów stacji FX czytamy pochwały dla serialu Atlanta oraz jego twórcy i gwiazdy Donald Glover.

Nie wyjawiono, kiedy 3. sezon powstanie oraz kiedy może zadebiutować. Donald Glover powróci za jego sterami i w głównej roli. Prawdopodobnie premiera odbędzie się najwcześniej w 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV