Będzie 3. sezon serialu Sneaky Pete

Amazon jest zadowolony z wyników serialu Sneaky Pete. Potwierdzono, że produkcja doczeka się także 3. sezonu.

Amazon jest zadowolony z wyników serialu Sneaky Pete. Potwierdzono, że produkcja doczeka się także 3. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  amazon 

Sneaky Pete to serial wyprodukowany przez platformę Amazon, emitowany od 2017 roku (odcinek pilotowy ujrzał światło dzienne jeszcze w 2015 roku). W marcu tego roku swoją premierę miała 2. seria produkcji, zaś dziś potwierdzono, że serial powróci także z 3. sezonem.

Nowym showrunnerem będzie Blake Masters. Poinformowano też, że zdjęcia do produkcji będą odbywać się nie w Nowym Jorku, jak to było do tej pory, a w Los Angeles w Kalifornii. Na tę chwilę wiadomo, że w obsadzie powrócą Margo Martindale, Marin Ireland, Peter Gerety, Libe Barer i Shane McRae.

Nie ma jeszcze daty premiery.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV