Będzie 8. sezon Shameless

Telewizja Showtime dogadała się z obsadą serialu Shameless. Oficjalnie zamawiają 8. sezon.

Telewizja Showtime dogadała się z obsadą serialu Shameless. Oficjalnie zamawiają 8. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienie 

Oficjalne zamówienie 8. sezonu ogłosił David Nevins, prezes stacji Showtime. Chwali się, że 7. sezon jest najchętniej oglądanym serialem w historii tej stacji.

Czytaj także: Będzie 2. sezon Shootera

Przypomnijmy, że niedawno 8. sezon Shameless był zagrożony przez brak kontraktu Emmy Rossum. Zachodnie media informowały, że aktorka chciała znacznej podwyżki, by minimum zarabiać tyle, ile William H. Macy lub więcej od niego. Ostatecznie Rossum podpisała kontrakt, ale jego szczegóły nie są znane.

8. sezon ma mieć 12 odcinków. Prace rozpoczną się na początku 2017 roku.

 

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV