Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Birds of Prey – Huntress na nowych zdjęciach z planu

Birds of Prey to nadchodzący film Warner Bros o drużynie kobiecych bohaterek uniwersum DC. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu produkcji.

Birds of Prey to nadchodzący film Warner Bros o drużynie kobiecych bohaterek uniwersum DC. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu produkcji.

W filmie Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) zobaczymy działania drużyny, w której skład wchodzą Black Canary, Huntress, Harley Quinn oraz Renee Montoya. Głównym antagonistą produkcji będzie Roman Sionis aka Czarna Maska.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu widowiska, które prezentują Mary Elizabeth Winstead jako Huntress.

https://twitter.com/MaryWinsteadNet/status/1094391573993963520

https://twitter.com/bestofwinstead/status/1094416758360981504

W obsadzie oprócz Winstead znajdują się również Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Ella Jay Basco (Cassandra Cain) i Rosie Perez (Renee Montoya). W obsadzie są też  Ali Wong, Chris Messina, Michael Masini, Steven Williams, Derek Wilson, Dana Lee, Francois Chau, Matthew Willig,

Birds of Prey -  premiera w USA odbędzie się 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: screen z YouTube

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV