Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Błąd w aplikacji uniemożliwia zawiązanie butów od Nike’a

Wkraczamy do niesamowitej ery inteligentnych gadżetów zainspirowanych filmowymi zabawkami. Gadżetów, które z powodu błędu aplikacji, mogą przestać działać. Tak jak przydarzyło się to butom od Nike'a.

Powrót do przyszłości 2 to istna kopalnia futurystycznych gadżetów oraz inspiracja dla wielkich korporacji, które chciałyby wprowadzić nieco futuryzmu do naszego życia. Część z filmowych sprzętów udało się już wprowadzić do dystrybucji, np. samowiążące się buty od Nike’a. Niestety, czasami zdarza się, że gadżety te nie działają tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Mogą na przykład przestać funkcjonować z powodu błędu aplikacji sterującej.

Najnowsza aktualizacja dla aplikacji Nike Adapt BB sprawiła, że buty przestały działać tak, jak należy. Gadżet, za który trzeba zapłacić 350 dolarów, z powodu błędów programistów w jednej sekundzie stał się totalnie bezużyteczny.

Zakres błędów, z jakimi zmagali się użytkownicy aplikacji mobilnej, okazał się dość szeroki. Jedni mogli sparować z telefonem wyłącznie jedną parę obuwia, inni poinformowali, że silniki wiążące sznurowanie odmówiły współpracy. Zdarzały się także nieco bardziej absurdalne przypadki. Niektórzy donosili, że aplikacja po sparowaniu jednego buta zawiesza się, albo twierdzi, że jeden z butów jest już powiązany z innym urządzeniem, mimo iż dopiero co wyjęto go z pudełka.

-
-

Dożyliśmy niesamowitych czasów, w których nawet tak prozaiczne przedmioty jak sznurowanie w butach jest zależne od kompetencji programistów. Pierwsi użytkownicy Nike Adapt BB na pewno na długo zapamiętają premierę tego modelu i przez lata będą powtarzać wśród znajomych anegdotę o „błędzie w oprogramowaniu ich butów”. Nike z pewnością szybko wprowadzi aktualizację rozwiązującą wspomniane problemy – w końcu nie po to kupuje się inteligentne buty za kilkaset dolarów, aby stały na półce i ładnie wyglądały, prawda?

 

Źródło: Futurism / Zdjęcie: Nike
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.