„Blok Ekipa” – kultowa animacja od 4 października na Comedy Central

To będzie największy transfer tego roku! Bijący rekordy popularności w internecie serial „Blok Ekipa” trafi na szklane ekrany. Włącz Comedy Central 4 października o 22:30!

To będzie największy transfer tego roku! Bijący rekordy popularności w internecie serial „Blok Ekipa” trafi na szklane ekrany. Włącz Comedy Central 4 października o 22:30!

Poznajcie trzech nierozłącznych kumpli z Grochowa: fana motoryzacji i szczęśliwego właściciela pomarańczowego poloneza Wojtasa, umięśnionego vlogera Spejsona i Wala – blokowego filozofa. Chłopaki  gustują w ortalionowych dresach, kibicują Legii, a kiedy budżet na to pozwala chętnie popijają piwerko. Wiodą pełne przygód życie na jednym z warszawskich blokowisk mierząc się każdego dnia ze znanymi nam wszystkim problemami: jak wyrwać najlepszą laskę, uciec przed psami czy najekonomiczniej się upić. Jak sobie poradzą? Tego dowiesz się już niedługo.

Blok Ekipa - zdjęcie
Blok Ekipa Fot. Comedy Central

Blok Ekipa” to kultowa animacja autorstwa Bartosza Walaszka, twórcy prześmiewczych filmów, np. „Wściekłe pięści Węża” i popularnych animowanych seriali dla dorosłych.  Każda z produkcji Bartosza Walaszka stanowi celną satyrę na współczesność i bije rekordy popularności w internecie. Kanał serialu na YouTube przyciąga ponad 400 000 subskrybentów, a najpopularniejsze odcinki notują ponad 2 miliony odsłon.

Blok Ekipa - zdjęcie
Blok Ekipa Fot. Comedy Central

Od 4 października w każdą niedzielę na antenie Comedy Central kolejne zaskakujące, czasem absurdalne, lecz zawsze śmieszne przygody „Blok Ekipa”. Wśród emitowanych odcinków znajdą się premierowe epizody stworzone specjalnie dla Comedy Central. Tego nie można przegapić.

Premiera: niedziela, 4 października, godz. 22:30

Emisja: niedziele, godzina 22:30

Blok Ekipa - plakat
Blok Ekipa Fot. Comedy Central

Postaci z Blok Ekipy:

Adrian "Spejson" Puchacki – najbardziej umięśniony i najmniej inteligentny z trójki bohaterów. Spejson jest stereotypowym łysym mięśniakiem uwielbiającym siłownię. Zazwyczaj to on dokonuje pobić osób, które zadarły z nim i jego kolegami. Jest zagorzałym kibicem Legii, a swą wierność klubowi okazuje w różny sposób, najczęściej poprzez śpiewanie klubowej przyśpiewki przed pobiciem kogoś a nawet rzuceniem ładnej sąsiadki-dresiarki tylko dlatego, że kibicuje ona Polonii. Oprócz pobić Spejson zajmuje się kradzieżą aparatów radiowych z samochodów. Prowadzi vloga. Zdał egzamin na prawo jazdy za 9-tym razem i dostał czerwonego Malucha od matki. Mieszka z matką sam, gdyż ojciec opuścił rodzinę gdy Spejson był dzieckiem.

Wojciech "Wojtas" Puczyk – najwyższy i najchudszy z grupy, posiada prawo jazdy. Podobnie jak Spejson nie jest zbyt mądry. Wojtas jest dumnym właścicielem tuningowanego Poloneza, zwanego od czarno-pomarańczowych kolorów "Szerszeniem", którego kupił od szefa Wala myśląc, że był sprowadzany z Niemiec. Bardzo troszczy się o swoje auto. Ma siostrę. W 9 odcinku pracował w budce z kebabem, ale został wyrzucony za defraudację pieniędzy. Wojtas uczestniczy w programie telewizyjnym "Wojtas szuka żony", w którym zdradzono, że ma najdłuższe prącie na Grochowie. Ostatecznie wygrał ten program i główną nagrodę – ślub z wieśniaczką Marianną Sławojką, jednak w ostatniej chwili przed jej poślubieniem został uratowany przez Wala i Spejsona, który wyjawili, że jest ona w ciąży.

Waldemar "Walo" Walasik – najniższy, ale za to najmądrzejszy z grupy. Zwykle to on wymyśla plany i przewodzi trójce. Walo pracuje w warsztacie samochodowym, gdzie oprócz napraw zajmuje się podrabianiem dokumentów. Ponadto handlował nielegalnie filmami na DVD. Często wykonuje "skrecze z Niemena".

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV