BrainDead i American Gothic skasowane. Nie będzie 2. sezonu

BrainDead oraz American Gothic to dwa seriale CBS, które były emitowane latem 2016 roku. Oficjalnie ogłoszono ich koniec.

BrainDead oraz American Gothic to dwa seriale CBS, które były emitowane latem 2016 roku. Oficjalnie ogłoszono ich koniec.

Adam Siennica

Adam Siennica

Telewizja CBS robi porządki w letniej ramówce szukając swojego hitu. Stacja nie jest zadowolona z wyników seriali BrainDeadAmerican Gothic, więc skasowała je po pierwszym sezonie. Jedynym fabularnym serialem emitowanym latem zostaje Zoo, które powróci w 2017 roku.

Czytaj także: Koniec Halt & Catch Fire

Oba skasowane seriale nie osiągały dobrych wyników oglądalności.  BrainDead średnio oglądało 2,6 mln widzów ze współczynnikiem 0.4, co jest złym wynikiem dla stacji CBS. Natomiast  American Gothic średnio oglądało 2,7 mln widzów ze współczynnikiem 0.5.

Włodarze stacji będą szukać nowych tytułów, by zapełnić letnią ramówkę.

 

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV