Castingowe nowinki – 13.03.2012

Zapraszamy do przeczytania obszernego zbioru castingowych nowinek związanych z bieżąco emitowanymi serialami oraz nadchodzącymi produkcjami.

Zapraszamy do przeczytania obszernego zbioru castingowych nowinek związanych z bieżąco emitowanymi serialami oraz nadchodzącymi produkcjami.

Adam Siennica

Adam Siennica

GOTHAM

Lennie James (Jericho) oraz Barry Sloan dołączyli do obsady pilota stacji ABC. Akcja skupia się na detektyw Anie Travers (Megan Ketch), która prowadzi niezwykle śledztwo morderstwa. Odkrywa, że pod Nowym Jorkiem istnieje tajemniczy świat pełny magii. James zagra Gabriela Rigę, bogatego dyrektora firmy, który walczy o urząd burmistrza Nowego Jorku. Sloane wcieli się w Boyo, detektywa w świecie magii i nowego partnera Annie.

CARRIE DIARIES

Matt Letscher, Katie Findlay, Ellen Wong i Austin Butler dołączyli do obsady pilota stacji CW, który jest prequelem "Seksu w wielkim mieście". AnnaSophia Robb wciela się w Carrie Bradshaw, którą grała Sarah Jessica Parker.

Letscher zagra ojca Carrie. Wong wcieli się w Jill Thompson, najlepszą przyjaciółkę Carrie, a Findlay w Maggie Landers, przyjaciółkę Carrie, którą zna najdłużej. Butler (Switched At Birth) zagra Sebastiana Kydda, którego obecność namiesza w życiu Carrie.

GUILTY

Sharon Leal (Hellcats) oraz Julian morris dołączyli do obsady dramatu stacji Fox. Akcja skupia się na prawniku, który zostaje niesłusznie oskarżony o defraudację. Szykuje zemstę na ludziach, którzy go wrobili, wykorzystując swoje nieortodoksyjny metody prawnicze. Leal zagra żonę głównego bohatera, w którego wciela się Cuba Godding Jr. Morris zagra młodego prawnika, któremu imponuje umiejętność łamania zasad przez głównego bohatera.

REVOLUTION

Tim Guinee, Graham Rogers, Tracy Spiradakos i Anna Lise Phillips dołączyli do obsady pilota futurystycznego serialu w reżyserii Jon Favreau. Autorami projektu są J.J. Abramsa (Lost) oraz twórca (Supernatural), Eric Kripke.

Akcja rozgrywa się w przyszłości, w której w tajemniczym sposób przestały istnieć wszystkie formy energii. Rogers zagra Danny'ego Mathesona, umiejętnego myśliwego z dobrym sercem. Spiradakos zagra Charliego, wojownika. Philips wcieli się w lekarza.

ZERO HOUR

Serial opowiada o dziennikarzu (Anthony Edwards) sceptycznego magazynu w USA, który odkrywa jedną z największych konspiracyjnych historii świata Michael Nyqvist ("Millennium - Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", "Mission: Impossible - Ghost Procotol"). Nyqvist w swoim debiucie w amerykańskim serialu zagra jednego z czarnych charakterów.

Carmen Ejogo zagra agenta FBI, która prowadzi śledztwo w sprawie porwania. Ma w tym własny tajemniczy cel. Addison Timlin zagra pracowniczkę czasopisma.

ENLIGHTENED

W 2. sezonie serialu stacji HBO Molly Shannon zagra rolę powracającą. Zagra Eileen, lojalną asystentkę dyrektora Abaddonnu. Amy wykorzystują ją, by zeznawała przeciwko szefowi.

GO ON

Fabuła komedii skupia się na komentatorze sportowym (Matthew Perry), który po przykrym wydarzeniu szuka pomocy w grupowych terapiach. Allison Miller (Terra Nova) zagra zakręconą asystentkę głównego bohatera. Suzy Nakamura zagra jedną z osób na terapii.

BABY BIG SHOT

Kyle MacLachlan ("Miasteczko Twin Pieaks") zagra szefa kancelarii Stark & Cohen. Akcja skupia się na Martinie (Janet Montgomer), młodej prawniczce, która pracuje w tejże kancelarii.

AMERICANA

Akcja skupia się na legendarnym projektancie mody - Robercie Soulterze (Anthony LaPaglia). Christine Adams (Terra Nova) zagra żonę Roberta, Sierrę, piękność z Afryki Wschodniej i byłą supermodelkę. Jest to zmiana w wizerunku aktorki, która w Terra Nova grała twardą przywódczynię przeciwników kolonii. Tiffany Hines (Nikita) zagra Shane, piękną studentkę medycyny i przyjaciółkę postaci Alice Clarke (Ashley Greene).

BANSHEE

Akcja rozgrywa się w małym miasteczku w Pensylwanii. Bohaterem jest były skazaniec i ekspert w sztukach walki, który udaje zamordowanego szeryfa i wymierza swoją sprawiedliwość. Jednocześnie kontynuuje swoją kryminalną karierę, nawet gdy ściga go groźny gangster, którego zdradził wiele lat temu.

Frankie Faison (The Wire) dołączył do stałej obsady serialu. Wcieli się w Sugar Batesa, silnego i mądrego byłego boksera i zarazem byłego skazańca.

GOLDEN BOY

Akcja skupi się na młodym, ambitnym policjancie, który przez cały serial będzie wspinać się po szczeblach kariery aż do stanowiska komisarza. Theo James ("Underworld: Przebudzenie") zastąpi w głównej roli Ryana Phillippe'a.

MISTRESSES

Projekt oparty na brytyjskim formacie opisywany jest jako prowokacyjny dramat pełny napięcia, w którym bohaterkami są cztery kobiety ze skandalicznym życiem romantycznym. Do obsady dołączyły Rochelle Aytes oraz Jes Macallan. Zagrają dwie z czterech głównych bohaterek.

LADY FRIENDS

Akcja pilota skupia się na dwóch przyjaciółkach, które pomimo tego, że bardzo się różnią, nie mogą żyć bez siebie. W rolę Nicole wciela się Andrea Anders - Josh Hopkins zagra jej męża. Rolę Jen dostała właśnie Minnie Driver.

THE GOODWIN GAMES

Akcja skupia się na trójce rodzeństwa (jedna rola obsadzona przez Newton), którzy odnawiają kontakt po śmierci ojca. Do obsady dołączyli Scott Foley, Felisha Terrell i Jake Lacy.

Foley zagra brata postaci granej przez Becki Newton. Terrell zagra seksowną panią pastor w lokalnym kościele, którą swego czasu rzucił Henry (Foley). A Lacy zagra brata postaci granych przez Newton i Foleya.

Peyton Reed reżyseruje pilota tej komedii.

666 PARK AVENUE

Produkcja skupia się na młodej parze (w tych rolach Rachel Taylor i Dave Annable), którzy wynajmują apartament w historycznym budynku, w samym sercu Nowego Jorku. Nie wiedzą jednak, że dochodzi w nim do tajemniczych, niewyjaśnionych zdarzeń, które komplikują życie wszystkich mieszkańców.

Mercedes Masohn (jedna z głównych ról w The Finder) zagra w pilocie nowego serialu stacji ABC. Do obsady dołącza także Robert Buckley. Oboje zagrają małżeństwo mieszkające w budynku - dramaturga Briana i fotografkę Louise.

DEVIOUS MAIDS

Ma być to amerykańska adaptacja meksykańskiej telenoweli pt. "The Disorderly Maids Of The Neighborhood". Serial luźno oparty na wspomnianej telenoweli skupi się na czterech kobietach pochodzenia latynoskiego, które pracują jako pokojówki w Beverly Hills. W obsadzie są już Ana Ortiz, Dania Ramirez i Roselyn Sanchez.

Do obsady dołączają Judy Reyes (Scrubs), Rebecca Wisocky oraz Edy Ganen. Reyes zagra Zoilę, starszą pokojówkę, której inteligencja jest tak wielka jak jej humor.Wisocky zagra Evelyn Powell. Ganen zagra córkę pokójwki.

TROOPER

Jay Hernandez (Hostel) zagra główną rolę męską w pilocie serialu akcji "Trooper", w obsadzie którego jest Mira Sorvino. Hernandez zagra partnera KJ Flaxton (Sorvino), zwykłego matki, która została policjantką stanową.

THE NEWSROOM

Twórca "The West Wing" osadził nowy serial w redakcji wiadomości fikcyjnego kanału UBS. Do obsady dołączył Terry Crews ("Niezniszczalni"). Wcieli się w Lonny'ego, ochroniarza głównego bohatera Willa McAvoya (Jeff Daniels).

NIEZATYTUŁOWANY PILOT ROLANDA EMMERICHA

Doświadczony Martin Landau i Linus Roache powiększą obsadę pilota serialu twórcy "Dnia Niepodległości". Roland Emmerich napisał scenariusz z Haroldem Kloserem i wyreżyseruje pilota. Serial ma skupiać się na młodym studencie astrofizyki, który dostrzega, że jego przeznaczeniem nie jest nauka, a coś pomiędzy Niebem, a Piekłem.

Landau zagra pana Armina, niewidomego byłego żołnierza z czasów II wojny światów, który jest jednym z prawdziwych przyjaciół Cartera (Max Theriot), głównego bohatera serialu. Roache zagra senatora Terasa, ambitnego polityka chcącego dojść do Białego Domu.

BEAUTY AND THE BEAST

Ma być to współczesny romans z proceduralnym elementem. Akcja skupia się na Catherine (Kreuk), twardej pani detektyw z Nowego Jorku, która wciąż przeżywa morderstwo matki sprzed 9 lat. Pamięta jak widziała Bestię zabijającą napastników. Po latach poszukiwań Catherine odnajduje Bestię w osobie Vincenta Koslowa (Ryan) - który jest ofiarą nieudanego wojskowego eksperymentu. Catherine strzeże jego tajemnego życia superbohatera.

Nicole Gale Anderson i Nina Lisandrello dołączyły do obsady pilota serialu stacji CW. Lisandrello zagra Tess, partnerkę Catherine. Anderson wcieli się w młodszą siostrę Catherine.

1600 PENN

Bill Pullman ponownie zagra prezydenta USA, którego odtwarzał w "Dniu Niepodległości". Zagra prezydenta Dale'a Gitchrista w pilocie komedii. Akcja skupia się na pokręconej rodzinie prezydenckiej.
NIEZATYTUŁOWANY PILOT SERIALU KEVINA WILLIAMSONA

Projekt opisywany jest jako thriller pełny napięcia. Akcja skupia się na Joe Carrollu (James Purefoy), diabolicznym seryjnym mordercy, który wykorzystuje technologie, aby stworzyć kult seryjnych morderców. Jego przeciwnikiem będzie Kevin Bacon, który wcieli się w emerytowanego agenta FBI Ryana Hardy'ego znajdującego się w samym środku akcji.

Jeananne Gossen, Nico Tortrorella i Adan Canto dołączyli do obsady. Goossen zagra Jennifer Mason, agentkę FBI, która pracuje z Hardym. Tortorella zagra Willa Wilsona, przyjaciela Sary, ostatniej ofiary mordercy. Adan Canto zagra Billy'ego, przyjaciela Sary, ostatniej ofiary mordercy, której udało się przeżyć.
HOW TO LIVE WITH YOUR PARENTS FOR THE REST OF YOUR LIFE

Akcja skupia się na samotnej matce, która wprowadza się do swoich rodziców, aby pomogli jej w wychowywaniu córki. Elizabeth Perkins dołączyła do obsady. Wcieli się w ekscentrycznego matkę głównej bohaterki, którą gra Sarah Chalke.
ONLY FOOL AND HORSES

"Only Fools And Horses" opartym na brytyjskim serialu, który opowiada o cwanych i przebiegłych braciach, którzy szukają sposobu na zostanie milionerami. Do obsady dołączył Christopher Lloyd ("Powrót do przyszłości"). Zagra starzejącego się dziadka głównych bohaterów.
LAST RESORT
"Last Resort" jest thrillerem osadzonym w niedalekiej przyszłości i skupiającym się na załodze amerykańskiej nuklearnej łodzi podwodnej, która zostaje wzięta na celownik po zignorowaniu rozkazu wystrzelenia rakiet. Uciekają do placówki nasłuchowej NATO i publicznie ogłaszają się najmniejszym krajem na świecie, posiadającym broń jądrową (24 głowice).

Max Adler (Glee dołączył do obsady. Zagra gościnnie w pilocie i prawdopodobnie w kolejnych odcinkach, jeśli serial dostanie zamówienie na sezon. Do obsady dołączył także Bruce Davison - szczegóły jego postaci i Adlera są nieznane.
REBOUNDING
Komedia opowiadać ma o Dannym, który stara się powrócić do normalnego życia po śmierci narzeczonej. Zostaje przez swoich kumpli zaciągnięty do drużyny baseballowej. Do obsady dołączyła Aly Michalka (na zdjęciu), znana z Hellcats. Wcieli się w dziewczynę jednego z przyjaciół Danny'ego.
PARTNERS
"Partners" opowiadać będzie o dwójce przyjaciół, którzy znają się od dziecka, a obecnie są partnerami biznesowymi. Jeden z nich jest heteroseksualny, a drugi homoseksualny. Do obsady dołączył David Krumholtz. Wcieli się w heteroseksualnego bohatera.

SINGLE BLACK FEMALE

Gabrielle Union ma zagrać główną rolę w dramacie o czarnoskórej kobiecie, która jest gospodarzem popularnego talk show. Twórca "The Game", Brock Akil odpowiada za serial.

NASHVILLE

Projekt osadzony jest w świecie muzyki country i opowiada o zakulisowych machlojkach, rodzinie, miłości, polityce i seksie. Akcja skupia się na 40-letniej supergwieździe Raynie James (w tej roli Connie Britton), która odkrywa, że jej popularność słabnie. Wytwórnia każe jej wyruszyć na trasę z młodą sensacją muzyki Juliette Barnes (Hayden Panetierre - "Herosi"). Do obsady dołączył Eric Close (Without a Trace). Zagra męża Rayny, który żyje z jej pieniędzy.

The Big Bang Theory

Gościnie pojawi się Stephen Hawking. Hawking jest często przywoływany w dyskusjach i żartach przez bohaterów serialu. Pojawi się w odcinku, który wyemitowany zostanie w USA 5 kwietnia. Spotka się z jednym z bohaterów serialu, Sheldonem, granym przez Jima Parsonsa.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV