Przeczytaj w weekend

Castngowe nowinki – 18.07.2012

Prezentujemy zbiór castingowych informacji związanych z serialami Rookie Blue, "House of Cards", Weeds, "Banshee" i The Lying Game.

Prezentujemy zbiór castingowych informacji związanych z serialami Rookie Blue, "House of Cards", Weeds, "Banshee" i The Lying Game.

Adam Siennica

Adam Siennica

W 4. sezonie serialu Rookie Blue pojawią się dwie nowe postacie, lecz nie wiemy jeszcze kto je zagra. Twórcy szukają aktorów do roli Marlo, kobiety, która będzie szkoleniowcem. Pracowała w SWAT, ale wypaliła się i powraca do korzeni. Do tego dołączy także nowy żółtodziób. Postać Chloe jest młodą, nieprzewidywalną kobietą.

Will Chase, którego oglądaliśmy w serialu Smash pojawi się gościnnie w Necessary Roughness. Razem z Joshem Hamiltonem ("Tożsamość Bourne'a") zagrają kolegów z zespołu, którzy przed powrotem na trasę szukają pomocy u dr Dani. Zadebiutują w odcinku, którego emisja zaplanowana jest na koniec roku. Chase ostatnio został zwolniony z serialu Smash, z uwagi na kreatywne korekty.

W serialu Davida Finchera pt. "House of Cards" zagra Sebastian Arcelus, znany z pracy na Broadwayu. Wcieli się w redaktora gazety imieniem Lucas Goodwin. Projekt jest reżyserowany przez słynnego reżysera. Serial będzie mieć emisję w platformie Netflix.

Daniele Watts (Criminal Minds) zagra rolę w ostatnim sezonie Weeds. Wcieli się w dziwaczną Angelę Mullen, która będzie miłością Shane'a Botwina. Shane pozna Angelę w akademii policyjnej. Aktorka zagra w kilku odcinkach.

Cedric Stewart ("For Better or Worse") dołączy do obsady serialu akcji Alana Balla pt. "Banshee". Wcieli się w Damiena Sancheza, profesjonalnego zawodnika MMA, który przyjeżdża do miasta na walkę. Twórca Czystej krwi będzie producentem wykonawczym z Gregiem Yaitanesem (House M.D.). Premiera w styczniu 2013 roku.

Ryan Rottman (90210) dołączył do 2. sezonu serialu stacji ABC Family pt. The Lying Game. Dostał rolę powracającą. Wcieli się w Jordana, przystojnego, wysportowanego i pewnego siebie nastolatka z Beverly Hills, który jest nowy w mieście i ma tajemnicze plany. Serial powraca na amerykańskie ekrany zimą tego roku.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV