Repertuar kin Nowość Program TV

Castngowe nowinki – 18.07.2012

Prezentujemy zbiór castingowych informacji związanych z serialami Rookie Blue, "House of Cards", Weeds, "Banshee" i The Lying Game.

W 4. sezonie serialu Rookie Blue pojawią się dwie nowe postacie, lecz nie wiemy jeszcze kto je zagra. Twórcy szukają aktorów do roli Marlo, kobiety, która będzie szkoleniowcem. Pracowała w SWAT, ale wypaliła się i powraca do korzeni. Do tego dołączy także nowy żółtodziób. Postać Chloe jest młodą, nieprzewidywalną kobietą.

Will Chase, którego oglądaliśmy w serialu Smash pojawi się gościnnie w Necessary Roughness. Razem z Joshem Hamiltonem („Tożsamość Bourne’a”) zagrają kolegów z zespołu, którzy przed powrotem na trasę szukają pomocy u dr Dani. Zadebiutują w odcinku, którego emisja zaplanowana jest na koniec roku. Chase ostatnio został zwolniony z serialu Smash, z uwagi na kreatywne korekty.

W serialu Davida Finchera pt. „House of Cards” zagra Sebastian Arcelus, znany z pracy na Broadwayu. Wcieli się w redaktora gazety imieniem Lucas Goodwin. Projekt jest reżyserowany przez słynnego reżysera. Serial będzie mieć emisję w platformie Netflix.

Daniele Watts (Criminal Minds) zagra rolę w ostatnim sezonie Weeds. Wcieli się w dziwaczną Angelę Mullen, która będzie miłością Shane’a Botwina. Shane pozna Angelę w akademii policyjnej. Aktorka zagra w kilku odcinkach.

Cedric Stewart („For Better or Worse”) dołączy do obsady serialu akcji Alana Balla pt. „Banshee„. Wcieli się w Damiena Sancheza, profesjonalnego zawodnika MMA, który przyjeżdża do miasta na walkę. Twórca Czystej krwi będzie producentem wykonawczym z Gregiem Yaitanesem (House M.D.). Premiera w styczniu 2013 roku.

Ryan Rottman (90210) dołączył do 2. sezonu serialu stacji ABC Family pt. The Lying Game. Dostał rolę powracającą. Wcieli się w Jordana, przystojnego, wysportowanego i pewnego siebie nastolatka z Beverly Hills, który jest nowy w mieście i ma tajemnicze plany. Serial powraca na amerykańskie ekrany zimą tego roku.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.