Chyłka – jaka była oglądalność 1. sezonu w player.pl?

24 stycznia 2019 roku odbyła się konferencja ramówkowa TVN. Tam też dowiedzieliśmy się, jaka była oglądalność serialu Chyłka w platformie player.pl

24 stycznia 2019 roku odbyła się konferencja ramówkowa TVN. Tam też dowiedzieliśmy się, jaka była oglądalność serialu Chyłka w platformie player.pl

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Tagi:  chyłka 

Chyłka – Zaginięcie to seria kryminalny produkowany dla platformy streamingowej player.pl, za kamera którego stanął Łukasz Palkowski. Projekt oparty jest na książce Remigiusza Mroza, a w głównych rolach zobaczyliśmy Magdalenę Cielecką i Filipa Pławiaka.

Podczas konferencji ramówkowej udało nam się porozmawiać z dyrektorem programowym TVN, Edwardem Miszczakiem. Zdradził nam, że 1. sezon Chyłki na platformie player.pl obejrzało 2 mln użytkowników.

Zapadła też decyzja o powstaniu 2. sezonu, która premierę będzie miała tej jesieni i zatytułowana będzie Chyłka - Kasacja.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV