Przeczytaj w weekend

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves zaśpiewa w grze? CD Projekt RED komentuje

Keanu Reeves wystąpi w grze Cyberpunk 2077. Niewykluczone, że usłyszymy go też na ścieżce dźwiękowej.

Keanu Reeves wystąpi w grze Cyberpunk 2077. Niewykluczone, że usłyszymy go też na ścieżce dźwiękowej.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak

Na E3 2019 w Los Angeles ujawniono, że Keanu Reeves pojawi się w grze Cyberpunk 2077. Popularny aktor wcieli się w rolę Johnny’ego Silverhanda – muzyka i buntownika. Ujawniono, że jego rola w grze ma być istotna, a z jego bohaterem będziemy mieli często do czynienia  - Marcin Iwiński wyjawił, że więcej nagranych kwestii ma tylko postać gracza.   

Można również zastanawiać się, czy w grze będziemy mieli okazję usłyszeć wokal Keanu Reevesa. Grana przez niego postać to lider fikcyjnego zespołu Samurai, którego fanem jest V – główny bohater w Cyberpunk 2077. Zapytano o to Pawła Sasko, lead quest designera z CD Projekt RED. Ten jednak „nie mógł tego potwierdzić, ani zaprzeczyć”. Dodaje on jednak, że podczas wejścia Keanu na scenie mogliśmy usłyszeć właśnie muzykę Silverhanda.

Ta piosenka, którą słyszeliście w trakcie wejścia Keanu na scenie, ten ciężki utwór, to muzyka Johnny’ego Silverhanda i to był jego głos. Ale nie możemy jeszcze o tym mówić.  

Warto zwrócić uwagę, że za przygotowanie utworu "Chippin' In", który można było usłyszeć we wspomnianej sytuacji, odpowiada zespół Refused. Nie wiadomo więc czy szwedzcy muzycy będą wykonywać wszystkie utwory fikcyjnego Samurai, czy też w niektórych z nich usłyszymy Keanu Reevesa. 

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: vg247.com / fot. CD Projekt RED

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV